"Alles Klar grammatik" pytanie

Temat przeniesiony do archwium
Witam. Mam małą prośbę. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakim poziomie pod względem gramatyki jest wyżej napisana pozycja? Przyznam, że skończyłam się z niej uczyć i że tak powiem: nie wiem co dalej (oczywiście, wiem, że ten podręcznik zawiera niezbyt bogate słownictwo, ale sama się uczę nowych słówek, bo wiadomo, że na jednej książce człowiek nie może bazować:)Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś mógłby mi doradzić jeszcze jakieś pozycje (nie tylko pod względem gramatycznym) na jakimś wyższym poziomie.
pozdrawiam
to nienajgorsza książka, choć bazuje tylko na bardzo podstawowym pensum leksykalnym (szkoda trochę, że tak jest); przeleć szybko teraz przez repetytorium Stacha Bęzy, a potem skoncentruj się gruntownie na "Lehr- und Übungsbuch der deutschen Grammatik" (Dreyer + Schmitt); ważne jest, żeby w czasie tego przerabiania dokładnie wynotowywać sobie słownictwo (pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu); obie książki znajdziesz w sieci (p2p, 4shared, uztranslations itp.)

a pogrupowaną leksykę możesz także ciągnąć stąd: https://niemiecki.ang.pl/Kupie_ksiazki_z_WAGROS_Deutsch_ohne_Probleme_39074.html (pierwszy link najbardziej)
aha, se przypomniałem:

https://niemiecki.ang.pl/Zaczynam_uczyc_sie_niemieckiego_17575.html

ale wtyczkę djvu to już do tego z innego adresu (bo ten w powyższym linku nie chodzi):

http://www.djvu.com.pl/download0.php

 »

Życie, praca, nauka