wiek do ZD :)

Temat przeniesiony do archwium.
cześć wiem żeby zrobić sobie ZD trzeba mieć 16 lat. Ale 16 lat rocznikowa czy według dnia urodzin? Proszę o odpowiedź :) liebe grüße!
do piaskownicy a nie certyfikaty robic .... ;) zartuje ;)

ale to bys sie lepiej zapytal an nankiera a nie tutaj.....
droga królewno

nie wkręcaj tu ludzi bo z Twoich postów wynika że juz masz ZOP... Nie naigrywaj sie z dzieciaczków które marzą o ZD
droga ..(nie wiem jak się wabisz) gość.
Ja nie mogę zrobić ZOP bo jestem za młody...:(
Nie wiem nawet czy mogę zrobić ZD...warum ist das Leben so ungerecht ;)
P.S. ich bin König von Dt...aber fast ***** Leute können nicht richtig lesen und schreiben :)
Nie trzeba miec 16 lat. To jest tylko takie "oficjalne"....mysle ze w szczegolnych przypadkach mozna miec mniej lat :)
oj, ktos chyba powatpiewa w potencjal bobaskow z piaskowicy
a tak btw. to wcale nie trzeba 16 lat...... wiem bo sama sprawdzalam kiedys ;P
moja koleżanka ma 16 lat i w tym roku dopuscili ja do ZD ja mam zamiar w wieku 18 lat zrobic, ale gosciuwa wybitna nawet babka moja od niemca czasami niektorych rzeczy nie wie tych co ona
klar die Leute die diese Regeln machen können die doch auch brechen, darum haben sie mich zugelassen:D
sam walisz błędy okropne i nie gadaj na innych
wa?? ,,Ja und eine Nummer" hast du was an mich?
mache ich wirklich so groooooße Fehler die du mir deiner bedauernersten Weise nichr vergeben kannst...
an Ja 128
mich nerven Leute die andere Leute kleiner machen und sich dadurch besser fühlen, ich denk dass solche Leute ein Problem mit sich selbst haben.
peace Leute... ich bitte auf deine Antwort
ICH LIBE TOKIO HOTEL
Ja mam 16 lat, skonczylem teraz 3 gimnnazjum i bez problemu dopuszczony Zostalem do Zertifikat Deutch po 3-letnim kursie niemieckiego.

Btw: zdawalem w Koszalinie, pod kierownictwem Ghoete Institut Szczecin.
Mam pytanko...a trzeba mieć jakieś zaświadczenie, że chodziło się na kurs przed zdawaniem na certyfikat ZD...czy nie??
nie, nie musisz miec...możesz nawet sama na wlasna reke sie do niego przygotowywac:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe