Zertifikat Deutsch

Temat przeniesiony do archwium.
Mam Pytanie Czy po zdaniu egzaminu Zertifikat Deutsch można uczyć dzieci w przedszkolu języka niemieckiego????
Dziękuje za odpowiedzi :)
a jakby bylo, jakbys w przedszkolu zapytala
No własnie te panie w przedszkolu twierdzą, że z tym certyfikatem mogą uczyc, ale mi sie wydaje, że chyba jednak nie, ale dla pewnosci chciałam sie spytac. Może ktos wie, bo był w podobnej sytuacji.
gdybym mial dzieci to w zyciu nie dalbym ich uczyc niemieckiego jakiejs kolesianie co ma ledwo ZD :] sam wiecej umiem :]
du bist immer so bescheiden;)
Ja niestety też jestem zdania że żeby uczyć innych trzeba samemu wszystko ,no prawie wszystko umieć.Ja mam ZMP a nie pcham się żeby szkolić innych.Język obcy to nie takie proste coś.Zamiast tego zaczęłam studiować.
ja mysle, ze nie ilosc slow ktore sie w jezyku niemieckim zna jest az takie wazne (dziesi w przedszkolu nie maja zbyt bogatego slownictwa, mowia prostymi zdaniami) tylko sprawa wymawiania tychslow z odpowiednim niemieckim akzenten....bo jak sie Jas mowic nauczy tak bedzie Jan rozmawiac.
ergo: importowac jakies dzieciatko z niemieckiego przedszkola :) (hm chociaz pewnie predzej by sie samo polskiego nauczylo niz niemieckiego kolegow.......)
Temat przeniesiony do archwium.