ZD w WArszawie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam ,chce zdawac egzamin ZD w Warszawie w 2006 na przelomie maja czerwca,doklandie nie wiem ktorego jest ten egzamin.Moze ktoś z was chce tez zdawac ?Zamierzam uczyc sie sama ale chetnie z kims bym porozmawiala na ten temat, z jakich korzystacie lub korzystaliscie ksiazek ...Duzo czytalam na forum o ZD ale wciaz nie wiem dokladnie z czego sie on skalda i jak wyglada moj [gg]
witaj!!!
ja też zamierzam zdawać ZD na przełomie maja/czerwca lub na koniec czerwca. terminu też dokładnie nie znam, gdyż pierwszeństwo zdawania mają osoby, które chodzą na kurs przygotowujący do tego egzaminu, a ja nie chodzę na żaden kur tylko uczę się sama. na razie powtarzam samą gramatykę. od nowego roku zamierzam zabrać się za pozostałe cześci egzaminu;składa się on ze zrozumienia ze słuchu, zrozumienia tekstu czytanego, jest też napisanie listu i cześć ustna,której najbardziej się obawiam i w związku z tym poproszę o pomoc koleżankę,która przygotuje mnie do tego egzaminu,bo czuje ze sama nie dam rady. potrzebuje kogos by móc z nim rozmawiać w tym języku. a zdawać jeszcze nie wiem gdzie będę.albo w Łodzi albo w Warszawie. pozdrowionka
cześć, jakbędziesz zdawałą w Warszawie to byćmoże się spotkamy,pozdrawiam

 »

Pomoc językowa