Kto zdaje ZD we Wrocławiu w 2006r?

Temat przeniesiony do archwium.
ich bitte um schnelle antwort !
proszę!!
ja zamierzam zdawać ZD w Częstochowie, czy ktoś będzie jeszcze zdawał w Częstochowie???
mano :(
halo ich werde diese Prufung aber in warschau ablegen,ist jemand noch ,wer in der Hauptstadt ablegen wird? ich habe die Frage nach König...?Wie vorbereitest du auf diese Prüfeng??
hej ,ja wprawdzie nie zdaje tego egzaminu,nie wiem dokladnie o co Ci chodzi,ale zdawalam go w 2002 roku we Wroclawiu ,jezeli masz jakies pytania to odpowiem.
danke ich kam schon irnendwie allein zurecht...
ja zdaję we wrocku za 2 dni:) trochę na wariackich papierach ale zobaczymy zawsze można podejść raz jeszcze :)
:)
a ty Konig jak stoisz ?:) ja uczyłem się sam, robiłem w tym tygodniu przykładowe testy z ZD z wydawnictwa WSIP, zrobiłem 6 tylko I cześć bez listu, na 180 pkt miałem najmniej 137 czyli 76 % średnia wyszła mi z 6 testów 82 % no ale egzamin to egzamin pewnie gorzej słychać ja przy zadaniach z horverstehen miałem głośnik na biurku :), teraz w sumie najbardziej obawiam się listu i rozmowy, po wynikach z leseverstehen, sprachbaustaine horverstehen nabrałem trochę pewności siebie. Pozdrawiam.
und ich stehe auf dem Boden ;)
Ja też zdaje ZD we Wrocku, ale dopiero w marcu. Własciwe to chyba pozostaje tylko ćwiczenie za pomocą testów. czy ktoś może mi polecić jakąś dobrą i w miare niedrogą książke pomocną w nauce do ZD albo ma jakieś przykładowe testy? Jesli ktoś ma jakies materiały lub ma ochote na ten temat pogadać to bardzo prosze o przesłanie wiadomości na maila: [email] Pozdrawiam wszystkich und viel Spaß! :)
No i zdałem :) i to nieźle, sam się przygotowałem fakt miałem poważne podstawy kiedyś w liceum ale to było 7 lat temu, polecam Tangram Z z 2 kompaktami i Zdertifikat Deutsch 10 Modelltests WSIP z 2 kompaktami. To mi wystarczyło by zdać na sehr gut. Teraz wystawiłem te książki na giełdę za 55 % wartości może się komuś przyda za pół roku . Odwagi egzamin naprawdę nie jest trudny! Próbujcie !
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa