JAK ZAMIESZKAć W MONACHIUM

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich którzy mogą mi pomóc. dostałe papiery na pochodzenie Niemieckie wraz z córą ten żółty dokument.I chcieli byś my jak najszybciej wyjechać do Monachium.ale nie wiem gdzie się zgłosić aby dostać mieszkanie i pozałatwiać szkołę dla córki.Aby mogła tam zacząć tam 4 klasę podstawówki podaje e-maila swojego [email] za wszelkie odpowiedzi dziękuje.Proszę o nie podawanie mi stronki www.sozpol.eu bo to co tam jest tyczy się tylko o Hannoverze.
Po 1 zeby dostac cokolwiek trzeba duzo sie nachodzic i zalatwiac z duzym wyprzedzeniem.Nie dostaniecie mieszkania tylko pokoj w lagrze z innymi obcokrajowcami wspolna kochania i lazienka.Jesli macie kase mozecie sobie sami cos wynajac.Z praca w monachium nie jest latwo z tego co slyszalam.Zycze powodzenia
Wszystko mozna zalatwic to prawda ze trzeba sie nachodzic ale normalnie dostaniesz mieszkanie socjal ci za nie zaplaci,chyba ze znajdziesz prace to z wlasnej kieszeni ale niema juz lagrow to bylo dawno temu, lagry to tylko dla 3 swiata:)
hehe no moze przesadzilam z okresleniem lagry ale nie dostanie samodzielnego mieszkania tylko wspolne .1 pokoj dla 1 rodziny wspolna kuchnia i lazienka.
Nie wiem czy ty mieszkasz w niemczech ale niewiele sie orientujesz, mieszkanie dostanie bez zadnego problemu i nie jeden pokoj jezeli ma obywatelstwo to idzie i wszystko zalatwi,ja dostalam 2 pokojowe mieszkanie od kad tu przyjechalam i socjal mi oplaca.pozdrawiam
Marlena ja mieszkam w de ale na szczescie nie musze zyc na socjalu!!.Mam wyzsze aspiracje niz zycie na garnuszu panstwa i tlumaczenie sie z kazdej kupionej rzeczy pracownikom socjalnym...Co do mieszkania to wiem z tego co widze w tv lub slysze z opowiesci innych ludzi.W sumie nie dziwie sie ze na socjalu zyjesz bo nawet po polsku pisac nie umiesz...
Dzięki że piszecie ale mam proźbe aby nikt z was się nie klucił i nie pisał nic na inną osobę każdy ma swoje zdanie a ja z chęcią posłucham wszystkich opini.Dzięki
Nie chce sie klocic nie wiesz dlaczego zyje na socjalu,chociaz powinnas bo odpisywalas mi na innym forum (jestem po 2 operacjach)wiec nie pisz jezeli nie wiesz dlaczego niemoge isc do pracy. Slawku przepraszam cie za siebie i za kolezanke. Nie jestem dzieckiem niemam 20 lat zeby sie klocic. Kolezanko przepraszam jezeli cie urazilam.
ja niestety mam 21 lat i sesje za niedlugo i jakas jestem ostatnio poddenerwowana przepraszam Marlena!! jestem z Hessen a ty??
No ja nietety nie jestem w takim mlodym wieku :)chociaz bardzo bym chciala no ale mam te ostatnie dwadziescia wiec jeszcze nie taka stara co?? mieszkam w Dortmundzie :) pozdrawiam
marlena Do mam kilka pytań ale wole na e-mail jak możesz to podaj jakieś namiary na siebie.
Witaj
moj e-mail to [email] pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.