Poszukiwana Au pair do rodziny w Oberbayern!PILNE!

Temat przeniesiony do archwium.
Tak jak w temacie poszukiwana jest au pair do rodziny w oberbayern. Praca jest od zaraz poniewaz ja musze wyjechac do domu z powodow rodzinnych. Najpoziej 10 maja!Wiec musze pomoc kogos szukac. To jest polsko-niemiecka rodzina. Matka Agnes jest polka, ojciec Markus jest niemcem. Maja oni instytut w ulm,w ktorym pracuja obydwoje. Matka bardzo czesto tam jezdzi, a ojciec jest prawie zawsze w domu (w nim tez pracuje). Maja 2 wspanialych dzieci, sa to dwaj chlopcy. Tomas 2latka i Phillip 4latka. Tonas mowi po swojemu a Philip nawet fajnie mowi po polsku ale nie zbyt dobrze rozumie za to bardzo pomaga w nauce niemieckiego :)
Phillip jest od 8-12 w przeczkolu i w sumie do opieki jest tylko prawie Tomas a to jest aniolek a nie dziecko, sam sie bawi i w ogle ale lub jak sie na niego patrzy lub czyta mu ksiazki na kolankach. Jednym slowek kochane dzieciaczki!
Rodzina daje kieszonkow 260E, pokoj z TV, lazienke, ubezpieczenie i placi polowe kursu. Prawko nie jest wymagane ale jak je masz to lepiej dla ciebie :)
To chyba tyle jesli jest jakas zainteresowana to niech pisze i zostawia namiary na siebie!

Powiem tyle ze sprawa pilna i to bardzo!

mam nadzieje ze uda mi sie kogos znalez dla nich!

Pozdrawiam!
Podaje moje [gg]
ODSWIERZAM!!!

« 

Brak wkładu własnego