PROSIMY O POMOC !!!!

Temat przeniesiony do archwium.
witamy!! jestesmy maluzenstwem ja38lat zona 48lat mieszkamy w polsce ja jestem polakiem a zona jest pochodzenia polskiego po matce urodzona w polsce ale wyjechala do kanady i tam mieszkala ponad 40 lat . ojciec zony byl niemieckim emigrantem i jego rodzina byli niemcami zwiazku z tym zona stara sie o obywatelstwo niemieckie jestesmy w trakcie zalatwiania papierow są juz w kolonii w zwiazku z tym jestesmy zainteresowani zamieszkaniem oraz pracą na terenie niemiec czy istnieje jakas osoba ktora by mogla pokierowac nas gdzie można w niemczech znalesc stala prace? my kompletnie sie na tym nie znamy. zona zna jezyk niemiecki komunikatywnie, angielski biegle z wyksztalcenia jest menagerem apartamentow a ja jestem z wyksztalcenia elektromechanikiem mam prawo jazdy kat b i mam ukonczone kursy wozka wdlowego znam troche niemiecki i angielski poszukujemy jakiejs pracy o podobnych kwalifikacjach najlepiej z zakwaterowaniem( myslimy o stalym osiedleniu sie w niemczech.)
prosimy państwa o pomoc bo ani ja ani zona na ten o calej tej proceduze nic nie wiemy tylko tyle ze zlozylismy papiery w marcu i dzwonilismy do kolonii czy juz je otrzymali.bardzo prosimy panstwa o jakas pomoc !!! serdecznie pozdrawiamy i oczekujemy na odpowiedz!!
pomagam przy przesiedleniu sie do niemiec pytania prosze kierowac na nr :[gg] pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego