Aupair

Temat przeniesiony do archwium.
Wybieram się w tym roku do Niemiec jako au pair , rodzinę u której mam mieszkać znalazłam w internecie na stronie http://aupair-world.net/ zastanawiam sie czy to bezpieczne...:) proszę o opinie osób które tak wyjechały...:)
PoOwiedz jakie to miasto
byłabym ostrożna....
Jest to jak najbardziej bezpieczne. Osobiscie skorzystalam z tej strony i znalazlam tam rodzinke, u ktorej akualnie przebywam. masa dziewczyn znajduje na tej stronce rodziny i nie slyszalam o oszustwach typu 'okazalo sie ze taka rodzina w ogole nie istnieje'. Zawsze mozna trafic na nieodpowiednich ludzi, ktorzy nie beda ci pasowac stylem bycia, ale to co innego... i to moze sie zdarzyc rowniez, gdybys zalatwiala wszystko za posrednictem jakiegos biura. Powodzenia
kicia87 podałabyś mi Twojego maila albo gg bo chciałabym się o parę rzeczy zapytać:) byłabym bardzo wdzięczna za Twoją pomoc:)
ja tez jade we wrzesniu do rodziny... ale o moja rodzine sie jakos nie boje sama nie wiem czemu ;) ale mam kolezanke ktora byla rok temu przez ta strone u innej rodziny i mowila ze bylo strasznie !!! wytrzymala 2 tygodnie i uciekala nawet policja w to zamieszana byla ;/ wiec roznie bywa nie mozna powiedziec ze jest i bedzie na bank ok....
[email] mozesz pytac:)
hey, ja wyjechalam z tej strony .. i to kilka razy ... kazda rodzina byla ok.
Ja jestem teraz u swietnej rodzinki z tej stronki.
Wszystko jest jak najbardziej w porzadku, rodzinka jest swietna i ogolnie jest zaje***
Polecam...
ok, skoro tak mówicie to się trochę uspokoiłam :) mam nadzieję,że też będę miała szczęście:))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Nauka języka