ZYCIE PRACA NAULKA

Temat przeniesiony do archwium.
POMOC PRZY ZALATWIANIU SPRAW ZWIOZANYCH Z PRZESIEDLENIEM DO NIEMIEC : POMOC W 100%:MIESZKANIE :PIENIODZE NA DZIECI : SOZIALNE : KURSY JEZYKOWE :TERENY NIEDERSACHSEN ZAINTERESOWANYCH PROSZE O KONTAKT NA GADU-GADU NR 12825698 POZDRAWÍAM TOMEK
WITAM WSZYSTKICH!JESTEM TUTAJ PIERWSZY RAZ.MAM PEWIEN PROBLEM,A MIANOWICIE SKOńCZYł MI SIę ERZIEHUNGGELD PO DWóCH LATACH I DOSTAłAM PISMO Z JOB CENTER,żE MAM SIę STAWIć NA ROZMOWę W SPRAWIE PRACY.MOJA CóRKA MA DWA LATA I BARDZO BYM NIE CHCIAłA,żEBY JUż CHODZIłA DO KITA-PLATZ,A MOJA BERATERKA CHCE,żEBYM PRZYNIOSłA ZE SOBą ANMELDUNG Z PRZEDSZKOLA.NIE WIEM JAKICH ARGUMENTóW UżYć,ABY JESZCZE ZOSTAć Z DZIECKIEM W DOMU.MAłA JESZCZE NOSI PIELUCHY,PIJE Z BUTELKI I NIE CHCIAłABYM,ABY KTOś OBCY WYKONYWAł CZYNNOśCI NALEżąCE DO MATKI.WIEM,żE W NIEMCZECH JEST TROCHę INNA MENTANOść NIż W POLSCE,BO TAM SIę POSYłA DZIECI OD 3LAT DO PRZEDSZKOLA A MALUCHAMI PRZED 3IM ROKIEM OPIEKUJą SIę ALBO BABCIE ALBO ZAUFANE OSOBY.CHCę DODAć,żE WYCHOWUJę DZIECKO SAMA,BO MóJ Mąż NIESTETY JEST W WIęZIENIU I DOPIERO ZA ROK WYCHODZI NA WOLNOść.NIE MAM TU NIKOGO A W DODATKU NIE UMIEM DOBRZE JęZYKA CHOć CHODZIłAM NA KURS JęZYKOWY,ALE TO BYłO DWA LATA TEMU I SIEDZąC W DOMU Z DZIECKIEM CAłKIEM MI WYWIETRZAłO.JEśLI KTOś MóGłBY MI DORADZIć JAKICH ARGUMENTóW UżYć,BY NIE Iść JESZCZE DO PRACY I CZY JEST TO W OGóLE MOżLIWE,TO Z GóRY DZIęKUJę.POZDRAWIAM
A masz juz miejsce zaklepane w przeczkolu . Jak nie to niewiadomo czy znajdziesz tak odrazu np.hannoverze musisz nieraz czekac od pul do roku czasu .Najpierw zorientuj sie o tym miejscu. pozdrawiam
Nic nie załatwiam dopóki nie porozmawiam z beraterką.Tylko chciałam wiedzieć czy jest taka możliwość rezygnacji z pracy bez konsekwencji na rzecz zostania jeszcze z dzieckiem w domu.Czy ich to w ogóle nie interesuje jakie mam problemy.
ty jestes matkom i ty masz prawo do decydowania o swojch dzieciach .berata tez czlowiek zalerzy na ktorego trafisz nie mozesz sie podawac
Jak będę po spotkaniu to napiszę czy mi się udało.pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia