NIemcy - Studia zaoczne? prosze o rade

Temat przeniesiony do archwium.
witam. Mam 22 lata i aktualnie mieszkam pare km od Koloni, w Polsce skonczylam Licencjat z Germanistyki i aktualnie robie sobie roczna przerwe i zastanawiam sie co robic dalej ze swoim wyksztalceniem :) Germanistyke wspominam niespecjalnie ciekawie... moze dlatego ze nigdy nie bylam orlem w tej dziedzinie :)i rozwazam pojscie od nowa na inny kierunek...albo skonczenie tego ale juz w de. Problem w tym ze pracuje i raczej marne mam szanse zeby utrzymac ta prace idac na studia dzienne...
Moze ktos z was sie orientuje jak wygladaja tu studia zaoczne? gdzie w ogole jest mozliwosci ich zrobienia? chodzi mi konkretnie o kierunek albo zeby zrobic magistra po moim licencjacie...albo jakis nowy kierunek najlepiej zwiazany z dziecmi :) Pedagogik, Erzieherin... lub cos w tym stylu.
Wczoraj przesiedzialam pol nowy szukaja wiadomosci w internecie.. ale mimo wszystko sie w tym wszystkim nie moge odnalezc, wiec moze pomoze mi ktos kto ma wieksze pojecie :)
A.. do tego 2 lata temu zdawalam Test DaF - 3,4,4,5 ... czy takie oceny wystarcza? czy wypadaloby poprawic?
Prosze o pomoc :)
Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego