Praca dla studentów na wakacje przez ZAV Bonn

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mam pytanie, jest ktoś na forum kto miał ma za sobą doświadczenie w pracy w Niemczech, widziałem, że takie oferty skierowane dla studentów co roku przesyłane są do wojewódzkich biur pracy w Polsce. Jeśli ktoś miał już z tym doczynienia proszę o opinie czy trudno jest się tam dostać, jak wygląda praca, pobyt?
gdzie widziałeś?
http://www.dwup.pl/www/news/6/c/41/PRACA-WAKACYJNA-W-NIEMCZECH-LATO-2012r__0
Aha, to widziałeś. Dzięki za linka.
A, czytałeś?
Nie?
To przeczytaj.
Tam jest odpowiedź na każde z twoich pytań.
Może to zaskakujące, ale czytałem i to dokładnie. Chciałbym wiedzieć jak to wygląda w praktyce, a czy łatwo dostać pracę, takich informacji tam nie znajdę. No i nienawidzę takich odpowiedzi na posty jak ta, wolę, żeby już został bez odpowiedzi, jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia na temat albo lepiej w ogóle zamknąć forum, no bo przecież ktoś może się o coś zapytać.
Co ty tam nienawidzisz, to mnie wcale nie obchodzi. Chcesz sobie tylko pogaworzyć i tyle. Może i czytałeś, ale ni czorta nie rozumiesz. Cytat:
Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że partner niemiecki Zentralstelle für Arbeitsvermittlung (ZAV) w Bonn nie przedstawia konkretnej oferty pracy lecz jedynie przesyła formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu przez zainteresowane osoby są udostępniane niemieckim pracodawcom. Wybór pracowników należy do pracodawców niemieckich. Przekazanie przez Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu formularzy stronie niemieckiej nie jest równoznaczne z otrzymaniem zatrudnienia.

Czyli nie masz żadnej gwarancji, a, jak jesteś sierota (bo coś mi tu tym zalatuje), to nawet nie zaczynaj tego.
To jest życie, dzieciaku. Full risk.
edytowany przez irkamozna: 26 paź 2012
Cytat: irkamozna
Full risk with kopas w dupas.
Nie powinienem w ogóle wchodzić w dyskusje, widze, ze cię to naprawdę bawi, ale już kończę- napewno wkrótce pojawią się nowe tematy.
Einsicht ist der erste Schritt zur Besserung!
Temat przeniesiony do archwium.