Nauka niemieckiego na niemieckim uniwersytecie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Za kilka miesięcy bronie licencjata z turystyki i rekreacji, po czym chciałabym wyjechać do Niemiec, gdyż tam mam rodzinę. Czy ktoś z was orientuje się, czy jest możliwość i co trzeba spełnić, aby być na tzw. roku zerowym na uniwersytecie? czyli roku nauki języka niemieckiego. Bardzo chciałabym nauczyć się komunikatywnie posługiwać tym językiem, aby z czasem móc tam pracować lub/i zrobić magisterkę. Najbardziej interesuje mnie na dzie dzisiejszy uniwersytet Saarland.
Będę wdzięczna za wszystkie informacje.
napisz tam i się dowiedź
Pisałam tam to przychodziła do mnie jakaś wygenerowana odpowiedz, a jak zadzwoniłam to powiedzieli, żebym zaaplikowała po prostu. Oczywiście zrobie to ,ale wydaje mi się to jakoś zbyt banalne, dlatego chciałam otrzymać jakieś informacje tutaj.
Cytat: jamaica_90
Pisałam tam to przychodziła do mnie jakaś wygenerowana odpowiedz, a jak zadzwoniłam to powiedzieli, żebym zaaplikowała po prostu. Oczywiście zrobie to ,ale wydaje mi się to jakoś zbyt banalne, dlatego chciałam otrzymać jakieś informacje tutaj.
Masz internet?
Cytat: jamaica_90
zadzwoniłam to powiedzieli, żebym zaaplikowała po prostu. Oczywiście zrobie to ,ale wydaje mi się to jakoś zbyt banalne

oni trochę tam inaczej działają
a musiałabyś poszukać, czy jakiś student z Polski już tam się nie uczy, wrzuć pytanie na mypolacy.de
ok, dzięki!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia