Studia w DE

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć ;)
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda temat studiów w DE dla obywateli ? Mowa o mnie, mam niemieckie obywatelstwo jednak nigdy z niego nie korzystałem ( język znam na na prawdę podstawach ) jednak w ciągu 3-4 lat zamierzam wyjechać do DE i pójść na studia ( zorganizowanie gotówki na początek i nauka języka ) jednakże chciałbym się dowiedzieć czy są studia zaoczne ?
Nie ukrywam, że wybieram dosyć trudny kierunek jakim jest informatyka a słyszałem, że na zajęcia można przychodzić i nie przychodzić przy studiach dziennych a jednak takie zarywanie wykładów przez pracę ( prawdopodobnie będę chciał iść na gewerbe ) może skutkować problemami na egzaminach :)

Jakie są Wasze rady ? Pewne jest to, że chce się sam utrzymać i zacząć żyć w Niemczech a do tego niestety trzeba będzie się przyłożyć..
Może się da pogodzić wykłady z pracą która może zajmować większą część czasu ? Jakie jest Wasze zdanie ?
Ucz się te 3-4 lata i nie po nocach, bo teraz na pewno śpisz do dwunastej, albo dłużej.
Potem (może) pogadamy.
A czy godzina o której piszę się post ma jakieś znaczenie ?
To co robię i w jakich godzinach jest już moją sprawą i nie prosiłem o głupie komentarze.
Cytat: Heland
A czy godzina o której piszę się post ma jakieś znaczenie ?
To co robię i w jakich godzinach jest już moją sprawą i nie prosiłem o głupie komentarze.
Sama nie wiesz, o co ty tam prosiłaś. Marsz do książek.
Zacznijmy od tego, że nie jestem Kobietą.
Widzę, że tutaj panuje tylko chamstwo i bezczelność ze strony użytkowników.
nic tu nie zaczniemy z obsikanymi siurkami
JaroslawHejcz, nareszcie ci jeden z większych debili na MP odpowiedział:
Liepiej wróć do podstawówki naczyć się pisać.
I, ma rację.
I, co z tego, że nie jesteś Kobietą? Nie masz jaj. To widać.
Temat przeniesiony do archwium.