jak wypełnić formularz??

Temat przeniesiony do archwium.
cześć,
prosze was o pomoc
mam zamiar wybrac sie na studia do Berlina, i juz prawie wszystko wiem.Tylko jest jeden problem.Mam ten dokument ktory musze wypelnic aby wyslac do tego Assit. ale juz w pierwszej rubryce nie wiem co wpisac. Jest tam:
1. Hauptfach......
2. 2 Hauptfach bzw. 1 Nebenfach......
3. 2 Nebenfach......

Ja mam zamiar wybrac sie na Betriebswirtschaftslehre czyli u nas sie na to mowi Ekonomia:) i mozna ją studiowac jako Diplom i jako 2 kierunek głowny(tego to juz wogole nie rozumiem, co mam w tym razie wziąć jako 1 kierunek?).ale powiedzmy ze chce jako Diplom i co wtedy mam wpisac jako 1 Hauptfach wystarczy tylko "Hauptfach - Betriebswirtschaftslehre"??
Wie ktos jak to wygląda?? będę wdzęczny za wszystkie odpowiedzi
pozdrawiam
przylaczam sie do pytanie..tez skladmam tam podanie tyle ze na VWL-ekonomika przedsiebiorstwa..a w ogole kloezanka ma moze gg?mam kilka pytanek
po pierwsze nie kolezanka tylko kolega:D moje [gg] .zapraszam
czekam na osobę które będzie się ze mną trudzić, lepiej miec zawsze kolegę/kolezankę do takich spraw:D
w ogole mi sie pomylilo..tez chce isc na bwl:P
to daa mi znac na gg, pogadamy. czekam
albo ty podaj mi gg:)
juz pisalam do Ciebie na gg!!!!albo nieumiesz cyferek pisac albo ja ich odczytuwac:P..masz moje [gg]
nieeee!!!11..3709437..tak jest gut
Hej
jako Hauptfach wpisz Betribswirtschaftlehre, jesli chcesz to studiowac jako głowny kierunek. Nebenfach wpisuje sie poto, gdybys sie nie dostał na Betribswirtschaftslehre, a mial wystarczajaco duzo punktow aby studiowac na innym kiedunku. Mozesz wpisac np Wirtschaftsinformatik, Wirtschaftsrecht lub cos innego zwiazanego z ekonomia. Bo to jest twoje "zabezpieczenie".

Pozdrowionka
czesc, wlasnie nie na taki awaryjny kierynek to jest osobne miejsce. wiec??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa