BWL w Monanchium

Temat przeniesiony do archwium.
Studiuje na LMU w Monachium i jesli ktos ma konkretne pytanie zwiazane z tym kierunkiem na tej uczelni i/albo w tym miescie to mam nadzieje ze bede mogla pomoc:)
Moze jest jeszcze ktos na tym forum kto tez jest na Betriebswirtschaftslehre?
Pozdrawiam!
Kurcze 2/3 osob,ktore znam studiuje BWL! Co to sie dzieje? ;) Pozdrawiam!
Cześć. Interesuje mnie wyjazd do Niemiec i zbieram jak najwięcej informacji, dlatego proszę Cię o kontakt na gg3[tel]ablo e-meil [email] :)
czesc. jestem teraz w niemczech i chce zaczac studia. Bardzo bym chciała się dowiedzieć kilku rzeczy. Jakbys mogła podać miswój nr telefonu to była bym wdzięczna. pa
oj, cati z nieba mi spadłaś !! :-)
Tez chce studiowac na LMU :)
nie chce zawracać Tobie głowy, ale mogłabyś powiedzieć mi na jakich zasadach przyjeli Cie na LMU?
Brali pod uwagę maturke czy srednia ocen z 3 i 2 klasy LO?
Bo juz teraz sama nie wiem, jestem w kropce.
Slyszalam, ze tym ,ktorzy nie zdawali na maturze wybranych/okreslonych przez uczelnie przedmiotow, liczy sie srednia ocen,
a tym ktorzy zdawali te przedmioty ktore okresla uczelnia ( np. prawo we freiburgu - matma,polski,jezyk obcy i dowolny przedmiot) liczy sie matura
bylabym bardzo wdzieczna gdybys mi odpisala:))))
podaje moj mejl
[email] lub [gg]
naprawde spadlas z nieba ...powiedz jak to bylo z tym przyjeciem na BWL?co brano pod uwage? czy bardzo trudno bylo sie dostac?Co wybralas jako
Nebenfächer ? i wlasnei jak to jest z tymi polaczeniami czy wszytskie sa mozliwe? bo ja chcialabym BWL, filologie wloska oraz sinologie.....i nie orientuje sie jak to wszytsko najlepiej polaczyc....tak czy inaczej....gdybys mogla podac mi swojego maila to bylabym bardzo wdzieczna....

moj to [email]

pozdrawiam
monika
Cati...studiujesz tylko BWL? czy mogla bys napisac cos o tym jak przebiegala rekrutacja na ten kierunek? brano pod uwage wymini z matury? czy swiadectwa? trzeba bylo zdawac na maturze jakies przednioty specjalnie pod ten kierunke( np matme) czy nie? aaahhhh no i powiedz czy brano pod uwage mature podst czy rozszerzona....?

pozdrawiam bardzo goraco...
z nieba mi spadlas ;) ;)

monika
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa