niemieckie agencje au pair

Temat przeniesiony do archwium.
Czy mógłby mi ktoś poradzić jaką niemiecką agencję au pair powinnam wybrać?
Hej
wiesz co ja tez szukam
narazie znalalzma np agencje maria theresia (zrzeszona w IAPA) przyslali mi pelno formularzy i walcze z nimi !! a i jeszcze agencja pani Doroty Weindl. poszukaj w necie jej stronki , jak cos wiesz jeszcze ciekawego to napisz mi :)
ja wlasnie sie zglosilam do tej agencji tj: http://www.eurofactory.net/,dzwonili do mnei juz kilka razy ,zna ktos moze ta agencje,a moze jakies innne sprawdzone znacie??
czesc
ja moge ci polecic pare agnecji naprawde dobrych skroro jestes powaznie zainteresowana!sama wlasnie diedze na au pair w niemczech!
ztrzeba uwazac z tymi agbecjami bo jak wyjedziesz chca poznij kase sciagac od ciebie!wiec jak chce wiecej idfo to sie odezwij
moje [gg]
takze dzieczyny piszcze do mnie ale tylko wtedy kiedy myslisccie o wyjezdzie powaznie.a to naprawde jest szkola zycia,pareset kilometröw od rodziny i bilskich.
ale ma tez swoje plusiki:)
ja osobiscie robie juz sprachcertyfikat i po tym moge zaczac juz tu studia,
mozna takze poznac wielu wspanialych ludzi.,opoprzez uczeszczanie na kurs jezykowy!takze piszcie!pomoge!
a na agenjce uwazajcie!sama sie nacielam!ale terza jest ok:)
pozdro
czesc. A do ilu lat mozna wyjechac (wiek auperki)?? Jak masz gg to podaj, chetnie pogadam. Pozdr.
A czy może zna ktos tą agencje?? http://www.au-pair-vij.org/
hej to möj numer [gg]
hallo,
jaki kurs niemieckiego ukonczylas? czy duzo Cie to kosztowalo?
masz jakies informacje na temat studiowania w niemczech, np kiedy rozpoczyna sie rok studencki, jakis dobry uniwersytet......? glownie chodzi mi o monachium ale to obojetne!
odpisz dzieki
hej...
znam ta agencje! jest OK! Nie masz sie czym martwic. Wysylasz papiery i szukaja Ci rozdzinki! Pozdrawiam i zycze powodzenia!
znam jedno takie miejsce masz stronke: www.aupairanya.com.pl To jest sprawdzone u nas w szkole bylo wiele osob wyjezdza zostawiam nr gg :6607610 pa
Hello,

announce you www.aupair-agentur-stern.de

[email]

The placement is free for you.
Dear Au pair,

You would like to come to Germany as an au pair and complement your command of the language?

You would like to spend a longer period of time (as a rule one year) in Germany to get to know the culture and become acquainted with the mentality of the people?

You are fond of children and have experience in taking care of children?

You are over 18 and under 25 years old?

You have already got a profound basic knowledge of the German language?

You know that as an au pair you enter into a piece of new experience which is not always easy (communication in a foreign language, taking over responsibility for the children of the host family)?

You know that as an au pair you only receive pocket money (260 to 400 Euro) and that you are not allowed to take on other jobs?

Which you can expect from us?

The placement is free for you.

We look for a host family

We are at your disposal when you are in Germany and offer our help with any problems that might arise.

We are a member of Au-pair Society registered association , we commit ourselves to keep certain quality standards.

The agency cares for guest parents as well as outer-au-pair during the whole duration of stopover, and is to both parties with advice and act at the disposal.


We offer regular au-pair-meetings, so that your -au-pair has the possibility of learning other au-pairs.

We are to you during office hours at the disposal. A constant accessibility is given by E-Mail.



Office hours are on Mondays to Thursday of 9.30 - 12. 30 and of 14.30 - 18. 00 On Fridays from 9.30 -12. 30, like that as 24 hours emergency call number

If you still ask have, then announce you to us.


Silvana Uffelmann

Au pair Agentur Stern

Tel. +49/2102/3099908

Fax. +49/121259[tel]

[email]

www.aupair-agentur-stern.de

,
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego