prosze o pomoc w sprawach urzedowych

Temat przeniesiony do archwium.
hej pracuje w niemczech na polskim kontrakcie,chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc pobytu i pracy tutaj po zarejestrowaniu sie w jakims urzedzie?Jesli tak to w jakim?Mam tutaj dziewczyne i chcialbym dalej z nia byc na razie jest to mozliwe ale niedlugo konczy mi sie kontrakt i chcialbym znalezc inna prace,bo w tej musze pracowac 7 dni w tygodniu.Dla 23 lakta jest to zadna zabawa,a praca ta jest wyjatkowo ciezka a placa jest nie adekwatna do wykonywanej pracy.Jestem zdesperowany bo bez pracy tutaj nie bede mogl tutaj mieszkac.prosze o jakas pomoc.dziekuje z gory
zalozenie firmy w niemczech? i pracowanie na zlecenia ze swoim pracodawca?
ale to zalezy jaki zawod wykonujesz, bo jesli nalezy do grupy chronionych przez Niemcow.. to

nie ma szans- bo nie zalozysz firmy.

Tylko zezwolenie na prace moze Cie uratowac.
z drugiej strony...Na jakiej podstawie moglbys je dostac?
..
to troche skomplikowane, bo gdyby bylo takie proste to Polakow w Niemczech bylo by o wiele, wiele wiecej(masowa imigracja, ktora ma miejsce dzisiaj np. w Wielkiej Brytanii)
Mortello,
jezeli twoja dziewczyna jest niemka to jedyne wyjscie zawrzec zwiazek malzenski, wtedy jako maz masz prawo do pobytu i pracy
dzieki wielkie za checi w odpisaniu bardzo jestem zadowolony.ta strona internetowa jest naprawde super.
dzis znalazlam taka stronke moze sie przyda

http://www.pracawniemczech.fora.pl/
Dzia isabell jestes wielka:)
Temat przeniesiony do archwium.