ubezpieczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!! mieszkam z mezem-polak w De ponad rok i mamy maly problem z ubezpieczeniem jestesmy tylko tu zameldowni a maz ma prywatna jednoosobowa firme i bez pochodzenia nie mozemy ubezpieczyc sie w panstwowych przynajmniej tak na powiedziano:/ poradzi mi ktos jak sie ubezpieczyc i do jakiej ubezpieczalni sie udac aby ubezpieczyc sie rodzinnie i nie drogo ??
a jakie ubezpieczenie chodzi w ogole?
o zdrowotne .. chcemy tu zostac na stal a praktycznie nie jestescmy ubezpieczeni
Bundesland?
AOK. Nie tak tanio, ale jednak ubezpieczenie...

http://www.aok.de/hes/rd/120621.htm

Freiwillige Krankenversicherung

Selbstständig oder mit hohem Einkommen beschäftigt - da lohnt sich ein individuelles Beratungsgespräch mit Ihrem persönlichen Ansprechpartner. Der hilft Ihnen, gerade bei der Frage nach den Unterschieden zwischen der gesetzlichen und der privaten Krankenversicherung.

Sie machen sich selbstständig und suchen einen kompetenten Ansprechpartner in Sachen Krankenversicherung? Da sind Sie bei uns richtig! Gemessen an Ihrem Einkommen und ab wann Sie Krankengeld haben wollen, wird Ihre Beitragshöhe berechnet.

Wenn Sie als Arbeitnehmer ein jährliches Arbeitsentgelt über EUR 46.350 haben, geht aus Ihrer bisherigen Versicherung bei uns eine freiwillige Mitgliedschaft hervor. Um den "Papierkram" kümmern wir uns!

Vereinbaren Sie einfach einen persönlichen Gesprächstermin. Gern auch bei Ihnen zu Hause.
chodzi mi o zwykle ubezpieczenie takie co maja tu ludzie... podobnie jak alianss ale on jest bardzo drogi czy jakies inne sa ubezpieczanlne tego typu nie wiem sama o co z tym chodzi
maz byl w AOKi powiedzieli mu ze nie ma pochodzenia i nie moga go ubezpieczyc wiesz dlaczego ?? wiec gdzie inndziej mozna ??
nonsens ...
jeszcze raz: o jaki kraj chodzi?
http://www.auslandstreff.de/pkv-fragebogen.html
mieszkam z mezem -polak w niemczech Dortmund od ponad roku i nie mamy ubezpieczenia ogolnie na zycie zdrowie itp. mamy tylko zameldowanie (obywaltelstwa nie)gdzie moglibysmy sie tu ubezpieczyc
btw. Mokotow, filo.pl geht wieder.
AOK -

http://www.aok.de/index.php?bl_neu=19

koszty:

http://www.aok-business.de/index2.php?page_id=service/zahlen/beitrag.html&buland=17&menu_id=21101
da war ich schneller, 80 Prozent der Antworten, seitdem es wieder geht, sind von mir :-)
dachtest du schon mal an Urlaub ;)
hehe sprichst du polen bitte :D
unaufhörlich... :-))
jaki nieustanny hihihi
Jesli jeszcze problemu ubezpieczenia nie rozwiazalas to daj znac. Pracuje z moim Teamem jako doradca inwestycyjny, mamy dostep do wszystkich produktow niemieckich i na pewno bysmy Ci optymalnie doradzili. Mieszkam w Bremen.

moj email: [email] [gg] , tel. [tel]

Pozdrawiam


michal
czesc nela !!!
czy znalazlas juz moze odp na swoje pyt ? ja mam podobna sytuacje i tez szukam ubezpieczenia
jesli masz jakies rady z gory dziekuje za podpowiedz
czesc nela !!!
czy znalazlas juz moze odp na swoje pyt ? ja mam podobna sytuacje i tez szukam ubezpieczenia
jesli masz jakies rady z gory dziekuje za podpowiedz
Witam,
tez mialam problem z ubezpieczeniem. Znajoma dala mi numer do ubezpieczyciela mowiacego po polsku i od okolo 2 miesiecy jestem ubezpieczona. Mieszkam w Bremen. Jakby ktos potrzebowal, to podaje numer tel. do niego: [tel]lub [email] Pozdrawiam
witam ja tez mialam podobna sytuacje nigdzie nie ,moglam sie panstwowo ubezpieczyc poniewaz nie mam pochodzenia,ale ubezpieczylam sie w tej samej kasie co moj partner jest on niemcem,i moje ubezpieczenie nie ma zadnego zwiazku uz nim,zadzwonilismy tam z ciekawosci iokazalo sie ze moge sie obuzpieczyc za 120 euro za miesiac i dodatkowo moje dziecko jest ubezpieczone dopisane do mnie w tej cenie.jest to ikk-direkt warto tam zazwonic i sie zapytac jak bedzie w waszym przypadku.wiem jedno ze szukajac inne prywatne najmniej chcieli 300 euro niestety
nie wiem czy wiesz ale przy ubezpieczeniu prywatnym podczas wizyty u lekarza tez placisz .wiec placisz miesiecznie i jeszcze u lekarza .jak ktos nie ma ubezpieczenia to placi tylko u lekarza .wiec jak to sie oplaca nie rozumiem tego wlasnie.np. u ginekologa za usg badanie i cytologie 160 eur (pytalam sie dla kolezanki co ma prywante ubezpieczenie i tyle samo jak by nie miala zadnego).to na co jest to 120 eur miesiecznie ?ja mam normalne krankenversicherung place tylko 10 eur kwartalnie a wizyty bezplatne.
Ja tez uwazam ze najlepiej ubezpieczyc sie w IKK maja nie wygorowane stawki jak w AOK i nie stwarzaja problemow
Ja rowniez chcialam sie ubezpieczyc prywatnie (musialam byc operowana i nie chcialam zjezdzac do Polski), ubezpieczenie mialo mnie wynosic miesiecznie okolo 150€ , ale dopiero po 3miesiacach moglam z niego korzystac. Wiec zrezygnowalam i pojechalam do Polski. Bo to sie wogole nie oplacalo, a jezeli kobieta jest w ciazy to dopiero po 9 albo roku mozna bylo z niego korzystac, czyli placisz co miesiac skladke i zonka masz.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia