jejus no dlaczego tym ktorzy prosza o tlumaczneie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

dlaczego tym ktorzy prosza o tlumaczniee calych wypracowan to pomagacie, a jak sie prosi o zdania to nie?ludzie, napislaam 2 strony a4 a nie chcecie mi pomoc nawewt z paroma zdaniami? to moze faktycznie powinnam poprosic o napisanie za mnie calego wypracownaia. jeszcze raz prosze o pomoc..........
przykra przygoda po niemiecku. pisze takie wypracowanie i potrzebuje paru zdan, ale niestety nie potrafie ich przetlumaczyc. pomozecie mi? bardzo prosze...oto zdania:
1) muszę się pospieszyć.
2) wyszłam z domu.
3)batonik był w mojej kieszeni. Był cały roztopiony.
4)dzieci śmiały się ze mnie.
5)podeszłam bliżej, żeby się z nią przywitać.
6)on podała mi lusterko. spojrzałam w nie i przeraziłam się. twarz miałam brudna od czekolady.
7) szłam tak przez całe miasto. to bylo okropne przeżycie.
1) Ich muss mich beeilen
2) Ich kommte aus dem Haus aus
3) der Schockoriegel war in meiner Tasche.
4) Die Kinder lachen sich.
5) Ich nahere mich, um ihr zu bejubeln
6) er gab mir das ein Spiegel, in sehe im Spiegel hin und ich war ershrocken! Mein Geschicht war alle in der Schocko
7) Ich bin durch der ganzen Stadt gegangen. das war ein schreckliches Erlebnis
Bardzo Ci dziekuje kkatrin:) jako jedyna mi pomoglas
2) Ich ging aus dem Haus.
3) der Schokoriegel war in meiner Tasche. Er war aufgeweicht.
4) Die Kinder haben mich ausgelacht.
5) Ich bin näher herangegangen, um sie zu begrüßen.
6) Er gab mir einen Spiegel. Ich schaute hinein und ich war erschrocken! Mein Gesicht war voller Schokolade.
7) Ich bin so durch die ganze Stadt gegangen. Das war ein schreckliches Erlebnis

On? Ona?
dziekuje Panie Karolu :)
ona:)
6) See gab mir einen Spiegel.
:-)

Sie gab mir einen Spiegel...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego