Opis mojego dnia - pomocy z przetlumaczeniem

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Proszę tylko o nie duży poziom pisowni>_< z góry dziekuje a i to ma byc w takim normalnym czasie np Ja jade ja jem ;p Zgóry dziekuje !

Zawsze staram się wstać o godzienie 7. Pare minut pozniej jem sniadanie. Nastepnie ide wziasc prysznic, umyc zeby i ubrac sie.O 7.30 jade do szkoły. Od godziny 8 do 14.30 mam lekcje. O 15 godz jestem juz w domu. O 15.30 jem obiad, a potem ide spotkac sie z przyjaciolmi. O 19 wracam do domu i jem kolacje. Dopiero o 19.30 odrabiam prace domowa. Potem ide grac na komputerze, albo ogladac TV. O 23 biore prysznic, myje zeby i ide spać.
Ich versuche immer um 7.oo Uhr aufzustehen./Ich stehe immer um 7.00 Uhr auf.
Ein paar Minuten später frühstücke ich. Dann dusche ich mich, putze mir die Zähne und ziehe mich an. Um 7.30 Uhr fahre ich zur Schule. Von 8.00 Uhr bis 14.30 Uhr habe ich Unterricht. Um 15.00 Uhr bin ich schon zu Hause. Ich esse um 15.30 Uhr zu Mittag und danach treffe ich meine Freunde. Um 19.00 Uhr kehre ich nach Hause zurück und esse das Abendessen/Abendbrot. Erst um 19.30 mache ich Hausaufgaben. Später spiele ich Computerspiele, oder sehe fern. Um 23.00 Uhr dusche ich mich, putze mir die Zähne und gehe schlafen.
Wielkie dzieki ;p