łatwy i krótki opis obrazka- RATUJCIE!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam. Potrzebuję na jutro opisu obrazka a kompletnie nie wiem jak się za to zabrać . Zmieniła się nam nauczycielka i wymaga rzeczy których jeszcze nie brliśmy i nie da sobie wytłumaczyć... :( Bardzo proszę o pomoc.

Na obrazku widzę szkolne podwórko. Na pierwszym planie soti nauczyciel z dziennikiem i tłumaczy coś uczennicy. Ubrany jest w szary garnitur i ma okrągłe okulary. Uczennica ma na sobie krótką czerwoną spudnicę i żółtą bluzkę, na ramieniu ma brązową torbę. Uważam ,że nauczyciel krzyczy na nią bo dziewczyna jest przestraszona. Patrząc na ten obrazek myślę o mojej szkole.

BŁAGAM WAS RATUJCIE MOJĄ SKÓRĘ...
Auf dem Bild sehe ich einen Schulhof. In Vordergrund steht ein Lehrer mit dem Klassenbuch und erklärt einer Schülerin etwas. Der Lehrer trägt einen grauen Anzug und eine runde Brille. Die Schülerin hat einen kutzen roten Rock und eine gelbe Bluse an. Über der Schulter trägt sie eine braune Tasche. Ich glaube, der Lehrer schimpft mit dem Mädchen, denn es sieht erschrocken aus. Wenn ich mir das Bild ansehe, denke ich an meine Schule.
DZIĘKI WIELKIE ZA URATOWANIE SKÓRY. SAMA NIE DAŁABYM RADY DO JUTRA . JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI... POZDRAWIAM...
gern geschehn

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie