prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w krakowskich biurach projektowych takich jak: Atelier Loegler oraz OTS IP. Praca nad projektami którą wykonywałam wymagała ode mnie bardzo dobrej znajomości programów graficznych, umiejętności współpracy oraz dokładności w planowaniu i wykonywaniu działań. Ponadto odbyłam dwumiesięczną praktykę w firmie budowlanej Hochtief w Krakowie. Byłam tam osobą odpowiedzialną za odbiory prac wykończeniowych, sporządzanie kosztorysów oraz przez obecność na placu budowy Opery Krakowskiej pogłębiłam swoją wiedzę budowlaną.

Bezpośrednie kontakty z osobami i firmami współpracującymi potwierdziły, że jestem osobą otwartą i łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi. Lubię nowe wyzwania, a w życiu kieruję się zasadą: "Cokolwiek robisz, rób dobrze".

Od pracy w Państwa biurze projektów oczekuję przede wszystkim możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego, tak cennego w zawodzie architekta.
prosze pomozcie choc troszke:)