tekst o rodzinie po niemiecku

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo proszę o pomoc. Potrzebuję poniższego tekstu który będzie przetłumaczony na niemiecki.

Mam na imię Magda. Mam 14 lat. Lubię grać w piłkę nożną, spotykać się z przyjaciółmi, śpiewać i słuchać muzyki. Uwielbiam też zwierzęta. Mam kota i dwa psy, które wabią się Tomi i Puszek. Mieszkam z bratem, rodzicami i dziadkami w Chotowie. Chotów to mała wieś w centralnej Polsce. Mój brat ma na imię Rafał. Ma 11 lat. Lubi grać w piłkę nożną i gry komputerowe. Moja mama ma na imię Regina a tata Ireneusz. Obydwoje lubią czytać książki, oglądać telewizję i jeździć na wycieczki. Tata ma tez małe gospodarstwo. Bardzo lubie swoja rodzinę.

Czekam na odpowiedź i z góry bardzo dziękuję.
Ich haiße Magda. Ich bin vierzehn Jahre alt. ich mag Fußball spielen, treffe ich mit maine Freundin, Müsik machen und hören. Ich liebir eine Tiere. Ich habe zwei Katze und Hund. Sie haißen Tom und Puszek. ich wohne mit maine Bruder und Eltern und Großeltern in Chotów. Chotów ist kleine wohne in Polen. Mein Bruder haißt Rafał. Er ist elf Jahre alt. Er mag Fußbell spielen und Computer spielen. Meine Mutter haißt Regina und mein Vater haißt Ireneusz.
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jestem bardzo wdzięczna.
niestety w odpowiedzi jest trochę błędów, jeśli autorka jest zainteresowana poprawieniem to zapraszam na [gg]

« 

Brak wkładu własnego

 »

Studia językowe