pilne potrzebna pomoc!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo potrzebuję na dziś przetłumaczenie opisu świat Bożego Narodzenia w perfekcie, błagam pomocy

W tym roku święta bożego narodzenia spędziłem w domu.
Było bardzo fajnie, otrzymałem kilka przydatnych prezentów.
Tym razem było jeszcze więcej jedzenia które było bardzo smaczne.
Choć nie było śniegu, było bardzo dobra pogoda na spacer o północy na pasterkę.
Święta spędziłem z całą rodziną i wszystkim te święta się podobały, gdyż w tym roku mieliśmy dużą prawdziwą choinkę z mnóstwem lampek.
Na sylwestra pojechałem do miasta gdzie mieszkają moi kuzyni.
Była świetna zabawa, bawiliśmy się do ok.4-tej
Było w tedy dużo śniegu więc rzucaliśmy się nawzajem.
O północy mieliśmy piękny pokaz fajerwerków .
Dieses Jahr verbrachte ich Weihnachten, zu Hause. Es war toll, ich bekam ein paar nützliche Geschenke.
Dieses Mal gab es noch ein bisschen mehr zu essen, und das Essen war sehr Schmackhaft.
Obwohl es nicht geschneit hat, war es trotzdem ein sehr gutes Wetter zum spazieren gehen, um die Mitternachtsmesse zu besuchen.
Die Feiertage verbrachte ich im Kreis der Familie und uns allen hat es so gefallen, weil wir dieses Jahr, einen richtigen Weihnachtsbaum mit Unmenge von glitzernden Lämpchen hatten.
In der Silvesternacht, fuhr ich in die Stadt, wo viele meiner Kusinen wohnen.
Es war eine coole Party und wir waren bis ca. 4 Uhr Morgen wach.
Es gab viel Schnee und wir machten eine Schneeballschlacht.
Um Mitternacht schauten wir uns die wunderschönen Feuerwerke an.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Inne