Opis przebytych kursów, szkoleń oraz doświadczenia zawodowego

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

61-86 z 86
| następna
Cytat: MysteryMan
Cytat: halinka76
GmbH to nie to samo co Sp. o.o.

in Form einer GmbH und keine GmbH

to jest jedno i to samo dla niemca eine Gmbh oder in Form brakuje ci wyczucia jezykowego i walisz na oslep
no, to jak teraz?
nic
Cytat: halinka76
a czy to nazwa wlasna Barolex tak tego sie nie da przetlumaczyc a Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych nie jest nazwa wlasna o ile mi wiadomo

i dałaś kolejny przykład jak mało wiesz
Cytat: halinka76
to jest jedno i to samo dla niemca eine Gmbh oder in Form brakuje ci wyczucia jezykowego i walisz na oslep

poczytaj o tłumaczeniu z .o.o. na prozie, jak to "kompetentne ludzie" robią
Cytat: halinka76
no raczej fug sie nie wycina one same powstaja przy kladzeniu pytek np.

jak ty mało wiesz :(((
tyle lat w Niemczech i pewnie Helmut zawsze musi bułki kupować, bo masz problem żeby się porozumieć z autochtonami (znaczy turkami)
a gdzie sa nasze rozazania o seksie jednego z forumowiczow z babacia
Cytat: halinka76
a gdzie sa nasze rozazania o seksie jednego z forumowiczow z babacia

twoje wypowiedzi jak zwykle nie trzymały poziomu
Je länger man arbeitet, desto mehr Geld verdient man. to taki przyklad popatrz na kostrukcje zdaniowa gdzie jest zdanie nadrzedne a gdzie podrzedne
•je früher [wir es tun], umso besser [ist es]
•je schneller der Wagen, umso größer die Gefahr
a to przyklady z duden de
Cytat: MysteryMan
Cytat: halinka76
a gdzie sa nasze rozazania o seksie jednego z forumowiczow z babacia

twoje wypowiedzi jak zwykle nie trzymały poziomu

i twoje wypowiedzi rowniez zostaly usuniete a wiec sam przyznajesz ze nie byly one na poziomie
Cytat: halinka76
i twoje wypowiedzi rowniez zostaly usuniete a wiec sam przyznajesz ze nie byly one na poziomie

przyznaję, były zbyt błyskotliwe i twoje wpisy wypadły po prostu blado
babacia na poziomie wygląda źle wyprasowana. Nadrzednie i podrzednie. Maciczka podpieta spinaczem aby nie wypadla.
edytowany przez niuniel: 11 paź 2013
Cytat: niuniel
babacia na poziomie wygląda źle wyprasowana. Nadrzednie i podrzednie. Maciczka podpieta spinaczem aby nie wypadla.

no cóż, to już taki wiek, że nawet psy uciekają
Cytat: MysteryMan
Cytat: niuniel
babacia na poziomie wygląda źle wyprasowana. Nadrzednie i podrzednie. Maciczka podpieta spinaczem aby nie wypadla.

no cóż, to już taki wiek, że nawet psy uciekają

to jestes gorszy niz te psy bo wciagasz babcie do lozka
babacie! BABACIE!
bylam u niebiewskich oni sa tam przez te same osoby auf trap trzymane dziwne te osoby bo Maja ciagle duzo zadane
przed dwoma laty, sierotko, przed dwoma laty...spojrzyj na daty
dzyndzelek ciagle ma cos do zrobienia
Cytat: halinka76
dzyndzelek ciagle ma cos do zrobienia
znowu zaczynasz o tych babaciach i seksie?
to nie moja wina ze ten pacan wypisuje ze z 20 latka sie bzyka a potem Bola go biodra o ile mi wiadomo to po bzykaniu Bola inne czesci ciala chyba ze bzykal 70-latke to mag go bidra bolec to tylko tyle o tym pisalam
dzyndzelek jest u niebiewskich i ma ciagle cos zadane
Cytat: halinka76
to nie moja wina ze ten pacan wypisuje ze z 20 latka sie bzyka a potem Bola go biodra o ile mi wiadomo to po bzykaniu Bola inne czesci ciala chyba ze bzykal 70-latke to mag go bidra bolec to tylko tyle o tym pisalam
chyba nie masz już dzyndzelka, skoro ty taka rozgarnieta. U nas sie mowi na to Zündschnur.
jest dzyndzelek u niebiewskich
Cytat: halinka76
to nie moja wina ze ten pacan wypisuje ze z 20 latka sie bzyka a potem Bola go biodra o ile mi wiadomo to po bzykaniu Bola inne czesci ciala chyba ze bzykal 70-latke to mag go bidra bolec to tylko tyle o tym pisalam

nie biodra, tylko miednica (a bierzesz się w pracy za tłumaczenie medyczne - olaboga!!!) i nie ją, a mnie
ponieważ z ciebie baba, to nie wiesz (i tu mi szkoda helmuta) jakie rzeczy można robić
mozna tez i w miednicy nawet bez dzyndzelka
Temat przeniesiony do archwium.
61-86 z 86
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia