ProszÄ™ o szybkÄ… pomoc.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Jak mówi tytuł tematu, potrzebuję pomocy w tłumaczeniu tekstu. Tak się składa, że nie jestem dobra w tłumaczeniu i zawsze radzę się w tej kwestii nauczyciela, a jako, że poniższy tekst jest pracą domową, postanowiłam poszukać pomocy w Internecie (jeśli też można, proszę bez nieciekawych odpowiedzi, typu: od czego jest tłumacz? etc.).

Jako prezent dla koleżanki wybrałabym rower, gdyż lubi sport, aktywnie spędza czas, i preferuje zdrowy tryb życia, a ostatnio, gdy wybrałyśmy się na wycieczkę w góry, Ania najechała na kamień i wpadła do rowu niszcząc swój rower.

1. Lubię czytać, więc nie mam nic przeciwko książkom.
2. Lubię dawać prezenty swoim bliskim i sprawiać im tym radość.
3. Tak, myślę, że można dostać od kogoś prezent bez okazji, ale nie są to częste sytuacje.
4. Moim zdaniem interesującymi prezentami są na przykład: książki, perfumy, bukiet kwiatów, aparat, płyta CD, gra komputerowa czy nawet kolczyki.


Z góry oczywiście bardzo dziękuję za każdą odpowiedź! Pozdrawiam.
edytowany przez Kohaku: 04 lut 2014
Jak szybko ma być, jak pisze w temacie?
Jeśli można, to żeby jeszcze na dzisiaj. Jutro mam niemiecki, a nie chciałabym marnować nieprzygotowania.
nieprzygotowania siÄ™ nie marnuje. Co ty tu wypisujesz?
Jeśli ma się tylko jedno, to trzeba je użyć w naprawdę nieciekawej sytuacji, zwłaszcza, kiedy połowę zadania domowego mam zrobione i brakuje mi tylko jednego... I jeśli nikt nie może pomóc, to wystarczy napisać, a nie wdawać się w niepotrzebną dyskusję.
Masz tylko jedno nieprzygotowanie?
Ja mam chyba z dwadzieścia. Nie liczyłem.
A, gdzie ta połowa zadania, co to zrobione?
Na pewno napaćkałaś głupot i tyle.
Tak się składa, że jest tylko jedno na semestr. Reszta zadań jest w ćwiczeniach, bo trzeba było tylko uzupełnić, tyle jeszcze potrafię zrobić.
No, to, osocho?
Dziękuję za pomoc przy tłumaczeniu. Temat zamknięty, poszukam pomocy gdzie indziej.
Bardzo chętnie pomogliśmy!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie