Pomoc w zadaniu :) Tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Czy mógłby ktoś pomóc mi to przetłumaczyć? Mój niemiecki jest na bardzo niskim poziome a potrzebuję tą notkę na jutro. Byłabym bardzo wdzięczna i z góry dziękuję :)
Powódź w Niemczech 2013.
Miasto zostało całkowicie zalane.
Sparaliżowany został ruch pociągów pomiędzy Berlinem a Frankfurtem nad Menem i Hanowerem.
Z powodu zagrożenia powodziowego zamknięty został most kolejowy na Łabie.
Kilkuset ochotników umacniało i podwyższało wały w Fischbeck.
Pomimo ich wysiłków w nocy w wale powstała 50-metrowa wyrwa.
Woda zalała całkowicie Fischbeck i kilka innych miejscowości.
Ich mieszkańcy zostali wcześniej ewakuowani.
Fala kulminacyjna o długości 40 kilometrów przeszła przez Magdeburg i wolno płynęła przez Brandenburgię i Dolną Saksonię w kierunku północnym.
Na jutro?
Nigdy w żyćciu!
Zadają nam z dnia na dzień ;)
Cytat: Padziemka
Zadają nam z dnia na dzień ;)
Kurde, to trzeba się u was uczyć? Chamstwo! Ja bym sobie to wypraszał.
Oczywiście "niuniel" znowu dowala. Nie przejmujcie się nim ten człowiek ma coś z mózgiem skoro pod wszystkimi postami pisze tak idiotyczne teksty. Człowieku czas się ogarnąć!
Cytat: wloch66cd
Oczywiście "niuniel" znowu dowala. Nie przejmujcie się nim ten człowiek ma coś z mózgiem skoro pod wszystkimi postami pisze tak idiotyczne teksty. Człowieku czas się ogarnąć!
Coś mi się zdaje, że masz lekcje do odrobienia, ale nie masz odwagi, boś za słaby na to. Znamy to pyskowanie bez sensu i składu. Znamy!
Nikt nie pomoże? Tylko popierduchy?
Ja troszkę http://blogs.transparent.com/german/flutkatastrophe-in-deutschland-flood-disaster-in-germany/ , a więcej mi się nie chce.
To nie Ty będziesz decydował o tym czy mam lekcje czy nie. Twoje odpowiedzi są tak durne, że trzeba by Cię cwaniaczku podesłać do moderatora, żeby przejrzał Twoje posty z głupimi i bezsensownymi odpowiedziami. To co wypisujesz ludziom to jest żałosne i zygać się chce patrząc na takie odpowiedzi.
Cytat: wloch66cd
To nie Ty będziesz decydował o tym czy mam lekcje czy nie. Twoje odpowiedzi są tak durne, że trzeba by Cię cwaniaczku podesłać do moderatora, żeby przejrzał Twoje posty z głupimi i bezsensownymi odpowiedziami. To co wypisujesz ludziom to jest żałosne i zygać się chce patrząc na takie odpowiedzi.
Kablarstwo jest tu znaną praktyką.
Nic nie umi, ale podkabluje.
Kabluj.
To ci pomoże, nędzny donosicielu.
edytowany przez niuniel: 28 lut 2014
Cytat: wloch66cd
To nie Ty będziesz decydował o tym czy mam lekcje czy nie. Twoje odpowiedzi są tak durne, że trzeba by Cię cwaniaczku podesłać do moderatora, żeby przejrzał Twoje posty z głupimi i bezsensownymi odpowiedziami. To co wypisujesz ludziom to jest żałosne i zygać się chce patrząc na takie odpowiedzi.
Może tobie nie, mi bardzo Pomógł. Nie chce ci się uczyć -widać odrazu, że szukasz odwalenia za ciebie roboty. Chodźbyś jedno zdanie spróbował przetłumaczyć, a tu zero. Zero kompetencji w twej pustej łepetynie/głowie.
No, i wystraszyłaś Akona...
A. i dobrze...
gosia465 teraz Ty robisz z siebie idiotkę? Rozwaliłaś mnie jak bronisz to coś. Widać że to niemieckiego nie umie wogóle pisze bzdury pod każdym możliwym postem. Rozje***** mnie dziewucho w tym momencie. Cytuje "mi bardzo pomógł" hahaha no żal tyle na ten temat. Bo z bez mózgami się nie dyskutuje. Pomógł dobre pisaniem bzdur żenada.
Cytat: wloch66cd
gosia465 teraz Ty robisz z siebie idiotkę? Rozwaliłaś mnie jak bronisz to coś. Widać że to niemieckiego nie umie wogóle pisze bzdury pod każdym możliwym postem. Rozje***** mnie dziewucho w tym momencie. Cytuje "mi bardzo pomógł" hahaha no żal tyle na ten temat. Bo z bez mózgami się nie dyskutuje. Pomógł dobre pisaniem bzdur żenada.
No, pacz i pierdnuł znowujż i ucik.
Cytat: wloch66cd
gosia465 teraz Ty robisz z siebie idiotkę? Rozwaliłaś mnie jak bronisz to coś. Widać że to niemieckiego nie umie wogóle pisze bzdury pod każdym możliwym postem. Rozje***** mnie dziewucho w tym momencie. Cytuje "mi bardzo pomógł" hahaha no żal tyle na ten temat. Bo z bez mózgami się nie dyskutuje. Pomógł dobre pisaniem bzdur żenada.
A ja czkawki dostałam przez ciebie! Schämst du dich nicht?
Rozje***** zmózgowego Akonka i tyle z tego masz.
Cytat: niuniel
Rozje***** zmózgowego Akonka i tyle z tego masz.


Boże Ty naprawdę masz coś z mózgiem zacznij to leczyć. W du*** pewnie ten niemiecki umiesz tylko dopierd**** głupio umiesz. Kreatywności u Ciebie brak.
Cytat: gosia465
Cytat: wloch66cd
gosia465 teraz Ty robisz z siebie idiotkę? Rozwaliłaś mnie jak bronisz to coś. Widać że to niemieckiego nie umie wogóle pisze bzdury pod każdym możliwym postem. Rozje***** mnie dziewucho w tym momencie. Cytuje "mi bardzo pomógł" hahaha no żal tyle na ten temat. Bo z bez mózgami się nie dyskutuje. Pomógł dobre pisaniem bzdur żenada.
A ja czkawki dostałam przez ciebie! Schämst du dich nicht?


Czkawki? Bo prawda zabolała, że ten człowiek ma zero mózgu!
Cytat: wloch66cd
Cytat: niuniel
Rozje***** zmózgowego Akonka i tyle z tego masz.


Boże Ty naprawdę masz coś z mózgiem zacznij to leczyć. W du*** pewnie ten niemiecki umiesz tylko dopierd**** głupio umiesz. Kreatywności u Ciebie brak.
Klawisze ci się zacinają, obszczymurku!
[/quote] Czkawki? Bo prawda zabolała, że ten człowiek ma zero mózgu![/quote] Ojj mało rozumku w tej łepetynce.. Malutko! Sieh mal im Lexikon unter Arschloch, da ist dein Gesicht abgebildet!!!
Czkawki? Bo prawda zabolała, że ten człowiek ma zero mózgu![/quote] Ojj mało rozumku w tej łepetynce.. Malutko! Sieh mal im Lexikon unter Arschloch, da ist dein Gesicht abgebildet!!![/quote]

Przestań pier**** po niemiecku bo ja się takich huj**** języków nie ucze. Jesteśmy w Polsce więc trochę kultury dla języka.
Cytat: niuniel
Cytat: wloch66cd
Cytat: niuniel
Rozje***** zmózgowego Akonka i tyle z tego masz.


Boże Ty naprawdę masz coś z mózgiem zacznij to leczyć. W du*** pewnie ten niemiecki umiesz tylko dopierd**** głupio umiesz. Kreatywności u Ciebie brak.
Klawisze ci się zacinają, obszczymurku!


Wydaje ci się.
No widać tą twoją kulturę do języka. szczegolnie w tym jak klniesz co drugie słowo. I wyobraź sobie, że jesteś na forum do nauki niemieckiego, a nawet jednego zdania poprawnie nie umiesz skleić, w tym języku. To czego ty oczekujesz? gwiazdki z nieba, czy oklaskow, że jak nic nie umiałeś, to i tak nie umiesz. Wiesz, dziwny jesteś i ta twoja polszczyzna, i ogólnie, chyba ci nawet dobry terapełta w twojej tępocie by nie pomógł.
Bo nie nawidze niemckiego nie mam zamiaru uczyć się tak durnego języka a odpowiedzi tego gościa są żałosne nawet szkoda cytować bo on i tak tego nie zrozumie że psuje to forum pisząc głupoty.
Żałosne, czy nie? A czy to ma jakieś znaczenie? Jeśli ktoś chce się coś nauczyć, to wybacz ale nie ma żadnego.. No chyba, że mu się tzw. leń włańcza, to nie idzie nic przetłumaczyć. Nic nie jest za darmo, a tym bardziej na tym marnym padole, czy ty tego nie rozumiesz? Bo ja nie wiem czego nie rozumiesz i tym bardziej co chcesz tym osiągnąć?? Co ci da, nagadanie -wiesz co da, to że może komuś innemu może pomóc, a nie pomoże. Trochę luzu, człowieku! Bist du jetzt Gangster oder was? Odpowiedz, wysil się. A jesli nie, to daj ludziom żyć, i nie zawracaj za przeproszeniem d.u.p.y.
edytowany przez gosia465: 03 mar 2014
Cytat: wloch66cd
Bo nie nawidze niemckiego nie mam zamiaru uczyć się tak durnego języka a odpowiedzi tego gościa są żałosne nawet szkoda cytować bo on i tak tego nie zrozumie że psuje to forum pisząc głupoty.
Lukar bardzo lubi takie gnojki-jełopy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie