Pomoc przy pisaniu oświadczenia!! Pilne :)

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam wszystkich. Potrzebuje pomoc w napisaniu oświadczenia, jest to bardzo pilna sprawa. Mam już schemat po niemiecku, ale nie jestem pewna, czy jest dobry. Dlatego czekam na wasze opcje ;) Po polsku tekst brzmi nastepujaco:

Ja, XYZ, legitymująca się dowodem osobistym numer: 123 i zamieszkała w blabla, upoważniam YXZ z numerem dowodu 321 do wypłacenia mojego wynagrodzenia,które zostało przelane na jego konto za moją zgodą. Wynagrodzenie uzyskałam w okresie 07-09.2014 pracując w blabla przez firmę pośredniczącą blabla.
Do potwierdzenia powyższych informacji załączam ksero dowodu osobistego.

Proszę o pomoc! Jest to pilna sprawa, mam nadzieje, że ktoś tu się znajdzie i mi pomoże :) Licze na was! :D Pozdrawiam :*
U nas nie ma opcji.
Nie widzę tu żadnego schematu po niemiecku.
Pośpiesz się.
Liczymy na ciebie!
witam wszystkich potrzebuje napisac pismo do szkoly moich dzieci dokladnie na osg,zeby mogly wracac same do domu i nie wiem jak mam to zrobic. Bardzo prosze o pomoc ja jeszcze nie nauczylam sie niemieckiego jestem tu od niedawna
od niedawna, i taka sprytna, że wcibia się w nie swój temat?

 »

germanistyka