prosze prztlumaczyc te zdania na niemiecki WAZNE!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

prosze przetlumaczyc te zdania, KTORE SAM MUSIALEM WYMYSLIC, na niemiecki bardzo prosze!! bylbym bardzo wdzieczny!!! WAŻNE!!!
1. Prasowałem żelazkiem niebieskie spodnie i koszulę w kratkę, ponieważ teściowa zapowiedziała się na obiad.
2. On mi powiedział, że boli go gardło, ma gorączkę i kaszle.
3. Z moją mamą mogę porozmawiać o wszystkim, ponieważ ona jest cierpliwa i dobrze się rozumiemy.
4. Nie bądź bezczelny!
5. Jest mi przykro, że wygadałaś moje tajemnice.
6. Ewa przywiązywała dużą uwagę do markowych ciuchów, ale nie modła sobie na nie pozwolić.
7. Uważam, że markowe ciuchy są za drogie.
8. Za wszelką cenę chciałem dotrzymać kroku modzie.
9. Gdzie i z kim spędziliście wczoraj cały wieczór?
10. Nie bój się, zawsze mówić prawdę i dotrzymywać słowa.
11. Tam też nic nowego nie wymyślą.
12. Oni nie mięli jeszcze randki, ponieważ Ola maluje usta na czerwono, a on tego nie lubi. Jemu lepiej podoba się różowy.
13. Nasza wychowawczyni miała na lekcji dużo cierpliwości do nas i motywowała nas do dobrego zachowania.
14. Czy ten kucyk jest oswojony?
15. Mój pies jest wierny, towarzyski, uparty i przywiązany, ale kapryśny, no i głośno warczy.
16. Gdzie położyłeś korkociąg? Nie mogę go znaleźć.
17. On dobrze wyglądał, ale zachowywał się arogancko i zuchwale. Po prostu chamsko.
18. Zdałeś egzamin, czy musisz wszystko wkuwać jeszcze raz?
19. On ciągle pisze niebieskim długopisem.
20. Ewa stara się o nową pracę, ale nie zna żadnych języków obcych, a więc będzie to trudne.
21. My pomagaliśmy dziadkom w ogrodzie, ale zaczął podać deszcz i uciekliśmy do domu.
22. On przecież zginął w wypadku lotniczym 11.09.
23. Słyszałeś już dobrą wiadomość? Krysia wychodzi za mąż w przyszłym miesiącu.
24. Uczęszczałeś na kółko matematyczne, czy kurs języka obcego?
25. Mam dzisiaj na sobie białą spódnicę, żółtą bluzkę, różową kamizelkę, czerwone rajtuzy i beżowe buty na obcasie.
26. Najpierw rozwiązywałam krzyżówkę, a później grałem w warcaby.
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
to przetlumaczyl by ktos te zdania !!!prosze!!!!!!!!!!!!!!!!! prosze!!!!!!!!
halo przetlumaczy mi ktos te zdania !!!! no prosze bardzo!!!
am meisten gefällt mir - die ich mir selbst ausdenken musste!!!!!!! er tut mir so leid :P
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie