POTRZEBUJE PRZETLUMACZENIA PROSTEGO TEKSTU

Temat przeniesiony do archwium.
Na wakacje pojechałąbym nad morze z moją przyjaciółka Karoliną.Lubimy spędzać ze sobą czas.W dzien byśmy opalały się na plaży a wieczorem chodziły na dyskoteki.Z nikim innym nie spędziłabym lepszych wakacji niż z Nią.

prosze o przetlumaczenie tego tekstu.oczywiście niech nikt nie przetlumacza ten przez internetowy translator bo wiadomo że głupoty powychodzą.czekam i dziękuję :)
Skąd wiadomo, że głupoty wychodzą? Masz doświadczenie w tym? Jakiego zwykle używasz?
Ciekawi mnie, co on z tym robi:
pojechałąbym

Musisz po prostu czekać do jutra i wygrać w Hausi-Lotto. Nic prostszego.
jeśli nie przetłumaczasz to nie wypisuj swoich 'rozmyślań' bo mnie one nie obchodzą :)
Cytat: muflonik2009
jeśli nie przetłumaczasz to nie wypisuj swoich 'rozmyślań' bo mnie one nie obchodzą :)
To nie są rozmyślania. To fakty. Po twoim pyskatym zdaniu nikt ci tutaj nic nie przetłumaczy, dziecko.
haha poczucie humoru to masz :) może znajdzie się ktoś normalny w przeciwieństwie do Ciebie i jednak przetłumaczy :) a Ciebie żegnam x)
Cytat: muflonik2009
haha poczucie humoru to masz :) może znajdzie się ktoś normalny w przeciwieństwie do Ciebie i jednak przetłumaczy :) a Ciebie żegnam x)
Nie żegnaj mnie. Jestem niewierząca.
Apage satanas!
edytowany przez irkamozna: 23 wrz 2012
Cytat: muflonik2009
haha poczucie humoru to masz :) może znajdzie się ktoś normalny w przeciwieństwie do Ciebie i jednak przetłumaczy :) a Ciebie żegnam x)

Nikt za lenia nie będzie odrabiał lekcji.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie