Kto jest za tym, żeby użytkownik "irkamozna" został usunięty niech sie tu zgłosi

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
1-30 z 85
poprzednia |
Proszę admina o usinięcie "irkamozna" bo spam nam tu niepotrzebny. Kto z użytkowników jest za tym, niech się tu zgłosi, żeby było widoczne to dla admina.
jestem za
jestem za
No, co jest?
Jętki jeszcze śpią?
jestem za
Cytat: irkamozna
No, co jest?
Jętki jeszcze śpią?
kasiulaczek się obudził. Naciaćkał się obiadku i ma teraz pełny brzuszek. Jest na USiu i pisze mądrości. ŁaŁ!
też jestem za usunięciem "irkamozna", jej zachowanie jest bezczelne
Cytat: kasss-ka
też jestem za usunięciem "irkamozna", jej zachowanie jest bezczelne
No, to już cztery jętki. Gdzie reszta? Napycha brzuszki przy kolacyjce?
też jestem za! nie da sie czytac normalnie zadnego wątku jak ciągle są jakieś docinki
edytowany przez pamos: 11 lis 2012
Cytat: pamos
też jestem za! nie da sie czytac normalnie zadnego wątku jak ciągle są jakieś docinki
pamos, nie pyskuj! Masz tutaj jeden wpis roku i do tego każdy idiotyczny!
Ale, to już 5 jętek.
też uważam, ze prymitywne wpisy i komentarze irkamozna obniżają poziom tego forum
w ogóle to nie każdy ma tyle czasu żeby dawać co chwilę wpis jak irkamozna, bo niektórzy przychodzą tu po jedną dwie informacje raz na jakiś czas, ale za to chcą czytać wątki ktore ich interesują, niekoniecznie pisać
Cytat: andzi29
w ogóle to nie każdy ma tyle czasu żeby dawać co chwilę wpis jak irkamozna, bo niektórzy przychodzą tu po jedną dwie informacje raz na jakiś czas, ale za to chcą czytać wątki ktore ich interesują, niekoniecznie pisać
andzi29!
Wymień mi 3 osoby, którym pomogłaś?

Jeśli nie masz czasu, to nie zawracaj sempiterny tutaj. Pakuj kapcie i leć po matkie.
Jedna informacja? Np. jak się pisze "krowa" po niemiecku?
Nie rozśmieszaj ludzi na światowym forum.

Akon ci się podoba, co?
https://niemiecki.ang.pl/forum/do-autora-strony-uwagi-propozycje/227176#post1434427
edytowany przez irkamozna: 11 lis 2012
jestem za :)
Cytat: ala29
jestem za :)
a komu ty tak pomogłaś, że jadaczkie otwierasz?
https://niemiecki.ang.pl/forum/do-autora-strony-uwagi-propozycje/227176#post1434427
Jemu?
edytowany przez irkamozna: 11 lis 2012
hej, tez jestem za, bo ja sie tu czyta jakikolwiek temat to to wyglada tak: pytanie czyjeś, irkamozna (oczywiscie odpowiedz bez sensu), znowu irkamozna, normalna odp, irka, irka, irka, normalna odp, irka irka irka i tak wszędzie. irkamozna mogłaby podać chociaż jedną osobę, której pomogła swoim bezsensownym gadaniem
Cytat: xlillax
hej, tez jestem za, bo ja sie tu czyta jakikolwiek temat to to wyglada tak: pytanie czyjeś, irkamozna (oczywiscie odpowiedz bez sensu), znowu irkamozna, normalna odp, irka, irka, irka, normalna odp, irka irka irka i tak wszędzie. irkamozna mogłaby podać chociaż jedną osobę, której pomogła swoim bezsensownym gadaniem
a, komu ty pomogłeś twoim bezsensowym gadaniem. Raz na dwa lata puszczasz piarda, i co?

Mam dużo pracy...
Zabierzcie się za nią WY.
edytowany przez irkamozna: 11 lis 2012
jestem za a nawet przeciw!

PS: Ich möchte Deutsch beherrschen
irkamozna = pjoter = setki...
Cytat: ksied
irkamozna = pjoter = setki...
Kolejna "normalna" wypowiedź. Tym razem japońska.
jestem za
Cytat: ksied
jestem za
Też jesteś za, ale "za murzynami" - daleko. Kolejna "normalna" wypowiedź... Nareszcie upust emocji, jakże napiętych, bo u Moko tylko pachołka grasz.
edytowany przez irkamozna: 11 lis 2012
oczywiście jestem za
usunąć tego użytkownika? popieram!
Cytat: studiia
oczywiście jestem za
nareszcie trzachnąłeś coś mądrego. Jak za każdym razem. Spojrzyj na twoje wpisy dla ciekawości. Same "normalne".
Cytat: ksunia
usunąć tego użytkownika? popieram!
Joł, studiujące się meldują. Nareszcie ktoś normalny.
Ot, cienkusze jesteście, dzieci.
Po polsku nie umiecie sformułować prostych zdań.
Po niemiecku nie umiecie.
Sami uczyć się nie chcecie.
Nawet własnych lekcji nie potraficie z papiórka odpisać.
O słowniku to już nic nie mówię, bo to Ku-Klux-Klan dla was.

Nawet porządnego linczu nie umiecie zorganizować.
Tylko staro zakorzenione polskie donosicielstwo.
I, takie będą może letztens moje dzieci uczyć? Niedoczekanie wasze!

Wstydzę sie za was, małże, mięczaki i jętki!!!
Ta wasza akcja nazywa się potocznie, "karol-inna":
VOLKSVERHETZUNG
również jestem za prośbą zawartą w temacie
to jest już nasz 13 osób :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 85
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie