Kto jest za tym, żeby użytkownik "irkamozna" został usunięty niech sie tu zgłosi

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
61-85 z 85
| następna
Cytat: misiaczka123
hej, jestem tu nowa ale mimo to chcialam też wyrazić swoją dezaprobatę w stosunku do użytkownika irkamozna. poniewaz gdzie by nie czytać jakiegoś wątku wszędzie ona wtrąca swoje trzy grosze, a zazwyczaj to nijak ma się do tematu. jest bezczelna a administrator nie robi w tym względzie KOMPLETNIE NIC. ciekawe jak dlugo jeszcze wszyscy będą musieli znosić jej zachowania. wchodzę na tą stronę, żeby sie czegos dowiedzieć o studiach, ale mało jest sensownych informacji, tylko jakieś dziwne gadki irkamozna, które nie mam pojecia co maja znaczyc, i ona chyba tez nie. i przez to nic sie nie moge dowiedziec! naprawde, gratulacje dla administratora, ze toleruje przez tak dlugi okres takie chamstwo, ręce opadają

masz 1 (słownie: j e d e n) wpis i już sie mądrujesz!
masz do szkoły!
Nooo, dooobra... Zrobię wam na rękę!
Zmienię Nicka na:
siusiaczek, dziubdziuniek, siecipek, albo nierozuminigdyosocho.... to mnie na pewno polubią, bo Nick sympatyczny.
Macie jakieś lepsze propozycje, aufgestellte Mausbollen?
masz 1 (słownie: j e d e n) wpis i już sie mądrujesz!
masz do szkoły!

wpis mam jeden, ale forum czytam od dawna
edytowany przez misiaczka123: 14 lis 2012
...i, co z tego, że czytasz?
Masz stracha wpisywać tutaj twoje lenistwo, ale na innych to skaczesz, co?
Nawet nie wiesz, co to Volksverhetzung, ale rozwalasz jadaczkie na ościerz.
Pewnie jesteś pieniaczem z zawodu.
irka jak irka ale admin też dobry, założył se strone a teraz ma to wszystko gdzieś, ludzie zgłaszają i zgłaszają już chyba miesiącami a ten se śpi. no to miłych snów. zero szacunku dla użytkowników
Marsz do szkoły, aufgestellter Mausbollen!
JESTEM ZA TYM ZEBY TEN THEMAT USUNAC
Cytat: Diego44
JESTEM ZA TYM ZEBY TEN THEMAT USUNAC
ES IST vom Administrator unterstützte Volksverhetzung!
USUNAC TEN TEMAT TO NIE PRZEDSZKOLE TYLKO FORUM TOLERANCJA JEST TU WYMAGANA I PRACA NAD JEZYKIEM NIEMIECKIM NIC POZA TYM
Tamponie

Głupi czy co! Tak jak pisałem, marna prowokacja, jeszcze marniejszej zochamy, która pozakladala nowe nicki i zaczepia ludzi. Ach ta prostata, z wiekiem coraz bardziej jej dokucza.
edytowany przez the_setzeruber: 14 lis 2012
ES IST vom Administrator unterstützte Volksverhetzung!
Cytat: the_setzeruber
Tamponie

Głupi czy co! Tak jak pisałem, marna prowokacja, jeszcze marniejszej zochamy, która pozakladala nowe nicki i zaczepia ludzi. Ach ta prostata, z wiekiem coraz bardziej jej dokucza.

Akon się jak zwykle z drzewa urwał.
niech już irkamozna zamknie paszcze, to że jest średniointeligentna i ma demencję starczą, to nie znaczy, że wszyscy musimy się z tą dziadyką męczyć. to nie nasz problem, że ona jest samotna i szuka towarzystwa. jak się nudzi to niech ułoży pasjansa
dokładnie, wolność słowa nie oznacza, ze mamy znosić czyjeś chamstwo, LUKAR USUWAJ JĄ !
Cytat: Diego44
USUNAC TEN TEMAT TO NIE PRZEDSZKOLE TYLKO FORUM TOLERANCJA JEST TU WYMAGANA I PRACA NAD JEZYKIEM NIEMIECKIM NIC POZA TYM

a kultura to już nie jest wymagana? wszak tu przecież inteligencyja, to przykładem trzeba świecić, a nie używać języka jak żule spod sklepu, FILOLODZY!
Cytat: kasiulaczek
a kultura to już nie jest wymagana? wszak tu przecież inteligencyja, to przykładem trzeba świecić, a nie używać języka jak żule spod sklepu, FILOLODZY!To baniactwo razem ze mną, jakiem kasiulaczek nic nie kmini!
Marsz do szkoły, aufgestellter Mausbollen!
edytowany przez irkamozna: 14 lis 2012
Cytat: kasiulaczek
Cytat: Diego44
USUNAC TEN TEMAT TO NIE PRZEDSZKOLE TYLKO FORUM TOLERANCJA JEST TU WYMAGANA I PRACA NAD JEZYKIEM NIEMIECKIM NIC POZA TYM

a kultura to już nie jest wymagana? wszak tu przecież inteligencyja, to przykładem trzeba świecić, a nie używać języka jak żule spod sklepu, FILOLODZY!

kasiulaczek - przeglądając twoje wcześniejsze posty można dojść do kilku ciekawych wniosków, niekoniecznie pozytywnych.
Może więc lepiej by było, byś się więcej nie wypowiadała jak dorośli rozmawiają.
the_ setzeruber, pjoter, karol-inna, izka1911, kasiulaczek, kassss-ka, pamos, andzi29, ala29, germanist-ka, misiaczka123 i inne aufgestellte Mausbollen!
An die Arbeit!

ES IST vom Administrator unterstützte Volksverhetzung!
widać jeszcze nikt nie dorósł do "intelektu" irkamozna, bo nikomu jeszcze ona nie udzieliła normalnej, nie bezczelnej odpowiedzi. albo po prostu ona nic nie wie dlatego nie potrafi pomóc
jakaś bezczelna stara panna znudzona życiem, nie mająca nic pożytecznego do roboty w życiu
i jeszcze pytanie: czy ktoś może wie czy w ogóle ktoś czuwa nad tym forum? bo mam wrażenie ze właściciel tego forum już o nim zapomniał, może znalazł sobie inną pracę, a forum jest pozostawione samo sobie, każdy sobie gada co chce, jedni wnoszą takie postulaty, inni inne postulaty, wiele próśb a reakcji nie ma. i udajemy ze coś jesteśmy w stanie tu wyprosić, wyegzekwować albo zmienić
the_ setzeruber, pjoter, karol-inna, izka1911, kasiulaczek, kassss-ka, pamos, andzi29, ala29, germanist-ka, misiaczka123 i inne aufgestellte Mausbollen!
An die Arbeit!

ES IST vom Administrator unterstützte Volksverhetzung!
Kaczory!
Aufgestellte Mausbollen!
Achtung!

Lukar odkrył możliwość zamykania tematu!

Ein kleiner Schritt für den Menschen,
aber ein großer Schritt für die Menschheit!
łał, ale czad, hurrra, Lukar jednak umie obsługiwać swoje forum, wszyscy hip hip hurrra, potrafi nawet usuwać niektóre wpisy, co za zaawansowana technika, nastąpił przełom, forum przeżywa swój renesans. to on jednak czasem tu zagląda, łza się w oku kręci
edytowany przez kasiulaczek: 24 lis 2012
hmm...
edytowany przez [konto usunięte]: 24 lis 2012
Temat przeniesiony do archwium.
61-85 z 85
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie