31 Olimpiada Języka Niemieckiego

Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna
ja pierniczę... jak tak myślę o tym co napisałam i jak patrzę na ten klucz to... cholera mnie bierze! wrr a tyle się przygotowywałam :[
Za rok to już musi się udać xD
to jest klucz
a próg jest od 80 i to jest pewne?
Nie wiem, jak to w tym roku wygląda, ale w ubiegłym próg był ustalany po przełaniu wszystkich prac do nich, i dopiero potem, na podstawie wyników, określali próg punktowy, z którym się przechodziło do drugiego etapu ;) Jak na moje, to w tym roku konkurs był trudniejszy, a w zeszłym roku mając koło 77pkt się nie dostałem ;p
witam wszystkich!!! jak tak chciał napisać a propos tego kogoś kto znał pytania wcześniej... ja na miejscu tego kogoś sama bym je sobie przetłumaczyła...koleś moze nie mieć pojęcia o niemieckim skoro ze słownikiem nie umie pracowac... większość tych, którzy dostają się dalej to albo rodowici niemcy albo własnie tacy, któzy znali pytania;););)

obiektywnie mówiąc olimpiada nie była aż tak strasznie trudna... ;/
nie wiem dlaczego nikt tego nie zauważył ale ten klucz nie jest orginalny
kto wam kitu naopowiadał ze sie pky odejmuje?????
nic w regulaminie olimpiady o tym nie ma, a i nauczyciele nikogo nie informowali, takze takie wały zachwac dla siebie
ja mialam w zeszlym roku 86,5% i się dostałam... w tym roku czuję, że będzie tragedia... załamka... no ale zawsze mam jakieś szanse za rok...
WENN DU ES MIR FRUEHER GESADT HAETTEST, KOENNTE ICH IHM EINE SMS SCHICKEN UND IHN WARNEN!!!!!!!!!!!!!!

ludzie nie ma przeciez formy,...haette ich ihm eine sms schicken und ihn warnen koennen.
do koennen nie tworzy sie nigdy! konjunktivu przez haette!!!
prwada jest taka ze polecieli sobie po piórach z tym testem, ale znowu taki trudny nie był, jest szansa ze okręgowy bedzie łatwiejszy :P
Konjunktiv Plusquamperfekt -> w skrócie - konjunktiv w czasie przeszłym ;)
.. nie wiem, o co chodzi, bo pisałam tą olimpiadę i miałam zupełnie inny arkusz, niż wy tu podajecie :| o co chodzi?
Zna ktoś może stronę z archiwami olimpiad dla gimnazjum ? :>
Ja właśnie cały czas przed pierwszym etapem słyszałam, że na ogół potrzeba 90 pkt, żeby przejść... nie wiem, może nie we wszystkich województwach tak jest... :) miałam 95 pkt, więc chyba mogę się spodziewać przejścia do etapu okręgowego... z chęcią porozmawiałabym z kimś, kto ma już jakieś doświadczenie i doszedł w etapie okręgowym do części ustnej... :) moje [gg] . Na ogół jestem na niewidoku, ale i tak piszcie :) Bardzo mi zależy, w sumie będę miała szanse jeszcze w 3. klasie wziąć udział w olimpiadzie, ale zawsze warto się starać...
no bo tak właśnie jest, ale wszystko zależy od tego jak trudna jest dana olimpiada i jakie wyniki są w całej Polsce, bo w ten sposób podobno ustala się próg. Tegoroczna wydawała mi się bardzo trudna... suma sumarum miałam 86%, więc kto wie jak to będzie. zrobiłam parę głupich błędów, których w zasadzie zrobić nie powinnam...no ale jak na moje roztrzepanie, to i tak miałam szczęście:P
No i jak olimpiczycy? Znacie wyniki?
no niestety... 67% trochę boli, bo testy robiłam w granicach 80-90%... trudno. w końcu to tylko olimpiada :-)
Witam :) W tym roku szału nie zrobiłam... Ale to prawda z tym odejmowaniem punktów- jak dla mnie to paranoja... A ja z takim wynikiem to aż wstyd pokazać się z papierami na wydziale filologii germańskiej...
79%.... szkoda, chyba niewiele brakło do drugiego etapu... ;(
86%... zadowolona nie jestem, bo narobiłam głupich błędów i mogę za to słono zapłacić... ciekawe jaki będzie próg. Die Hoffnung stirbt zuletzt.


Dociekliwy, też brałeś udział?
a propos kogoś kto jeszcze przed olimpiadą znał formularz. zabłysnął tylko u siebie w szkole - na okręgowej padnie, zdobędzie niewielką ilość punktów. Pytanie po co tak robić? bez sensu
Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego