Der Die Das Kenner 29 listopad.

Temat przeniesiony do archwium.
Bierze ktoś może udział?
29 listopada-gimnazjum, a podstawówka nie wiem kiedy.:) parę dni wcześniej.
U nas żaden konkurs tego typu nie został ogłoszony, w podstawówce zająłem jakieś tam miejsce, więc nie wiele pamiętam, bo to było dawno :P

W tym konkursie biorą udział chyba tylko osoby, które uczą się na "Der, die, das", prawda ?
śmiechu warte. przecież to jest bardziej na poziomie sprawdzianu szkolnego niż konkursu ;-P jak bylam jeszcze w gimnazjum, to raz brałam udział i mialam 2 miejsce:-) piórniczek od pwnu jeszcze używam hehe:-)

chyba wszyscy mogą brać w tym udział, ale Ci co się uczą na Der die das mają raczej większe szanse, bo to praktycznie te same zadanka co w książce i ćwiczeniach.
Tak, zgadzam się, gdzieś mi germanistka przekserowała gimnazjalne testy i są banalne. W SP brałem udział, 4 miejsce, no i piórniczek fajny :D:D:D
29 listopada jest olimpiada kuratoryjna, co nie?? orientujecie sie co trzeba umiec??
Tak, 29-ego etap szkolny. Nie tylko Ci, którzy uczą się z der die das kenner. My np. się uczymy z BLICK'a ale to jeszcze inna bajka.:)
Na pewno trzeba umieć rekcję czasownika, spójniki, landeskunde..tak jak zawsze na konkursach;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia