Egzaminy wstępne na UAM

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialabym sie dowiedziec jak wyglada egzamin pisemny i ustny(rozmowa kwalifikacyjna) na UAM. Z tego wzgledu,ze nie zdawalam j, niemieckiego na maturze(a ucze sie w Niemczech,gdzie niemiecki traktowany bylby na maturze jako moj j ojczysty) , a chcialabym podjac studia na UAM (KJO)w Poznaniu to postepowanie w moim przypadku to stara matura,czyli w/w egzaminy. Czy ktos z Was ,kto przechodzil przez takie egzaminy,moglby mi opisac jak to mniej wiecej wygladalo? Czego dotyczyl pisemny i jak przebiegala rozmowa ? z gory serdecznie dziekuje:)
odpowie ktos?:(
HALOOOO?
nie wiem niestety jak wyglada egzamin z niemieckiego, bo nigdy nie ubiegalam sie na ten kierunek, ale z tego co wiem, to musisz zdac egzamin nie tylko z niemieckiego ale i z POLSKIEGO!
Tak, wiem. Na maturze zdaje jezyk polski,ale w DE..wiec nie wiem jakby to odebrali,czy nie kazali by mi zdawac jeszcze raz. czytalam na stronie i dowiadywalam sie przez maila do KJO. W moim przypadku to stara matura czyli takie egzaminy a wg ogolnych zasad to ocena z matury rozszerzonej z ust i pisemnego niemca +polski.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie