książki, ebooki różny poziom

Temat przeniesiony do archwium
cześć!

Poszukuję jakiś książek i ebooków, na różnych poziomach trudności. Najlepiej żeby to były śmiesznie proste teksty, średnie i trudne. Jeśli chodzi o ebooki to zostawiam niżej swój email, a jeśli chodzi o książki, to jeśli komuś zawalają takowe i nie ma co z nimi zrobić, to chętnie bym odkupił za jakąś rozsądną cenę.

pozdrawiam
Gareciak

[email]
Gareciak, nie męcz! W tym forum roi się po prostu od przeróżnych linków dot. ebooków i książek i innych czytadeł. Potrzaskaj się trochę po forum, to znajdziesz wszystko. Z jakiej planety ty jesteś?
takie przydatne dydaktycznie lub dydaktyzowane wzgl. "normalne regularne" ebooki czy ebooko-audiobooki to znajdziesz na uztranslations, a także w jego podserwisach ska4ka (górna zakładka na uztranslations o nazwie "Audiobooks") oraz greylib (górna zakładka na uztranslations o nazwie "Ebooks") - i jest tego tam łącznie od groma (bardzo często z opracowanym słownictwem; nieraz nawet z ćwiczeniami)

ponadto zacznij od tego:

http://dl.dropbox.com/u/695442/m/Wilhelm%20Hauff%20-%20Der%20junge%20Engl%C3%A4nder%20-%20komplette%20DaF-Lekt%C3%BCre%20mit%20W%C3%B6rterbuch%20DE-PL%20und%20Audio%20MP3,%20vereinfachte%20Fassung.zip

da się też wykorzystać siódmy od góry link w wątku https://niemiecki.ang.pl/Slownictwo_do_matury_40198.html

a potem idź se tym wątkiem:

https://niemiecki.ang.pl/Nakarmic_czytnik_ebookow_39419.html

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka