Lukar jak chcesz zachowac forum to zblokuj hammel i white-apple

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 68
poprzednia |
ta dwojka obraza i wyzywa nie tylko postowiczow ale i gosci
uzywaja czesto przeklenstw nie zwracajac na to uwagi ze wielu maloletnich ucznow tu przychodzi
A ja proponuję dodać do tej dwójki diego13, która bardzo "pracowicie" prowokuje/spamuje w bardzo wielu wątkach.

To co się dzieje na tym forum już dawno przekroczyło granicę przyzwoitości.
A ty,czego? panmorka tez prosze zblokowac, bo tu ten pokemon tylko monci wode. Przyzwoitek jeden. Naszlifowales juz dosyc niemieckiego w bardzo wielu wontkach, przywoitoscio?
Cytat: panmork
A ja proponuję dodać do tej dwójki diego13, która bardzo "pracowicie" prowokuje/spamuje w bardzo wielu wątkach.

To co się dzieje na tym forum już dawno przekroczyło granicę przyzwoitości.

nie widzisz ze to moj post
zaloz drugi w ktorym mozesz napisac diego 13 wat
wat to znaczy won
Cytat: panmork
A ja proponuję dodać do tej dwójki diego13, która bardzo "pracowicie" prowokuje/spamuje w bardzo wielu wątkach.

To co się dzieje na tym forum już dawno przekroczyło granicę przyzwoitości.

chcesz mojego pieknego koteczka wyrzucic na zbity pyszczek? ty brzydalu
powiedzialam to Diego i on byl bardzo niezadowolony poznalam to po jego niebieskich oczkach
Cytat: diego13
nie widzisz ze to moj post
zaloz drugi w ktorym mozesz napisac diego 13 wat MIST

Gdybyś sama trzymała się tej zasady nie byłoby żadnych spięć na forum. Ot co.
Cytat: white-apple
Cytat: diego13
nie widzisz ze to moj post
zaloz drugi w ktorym mozesz napisac diego 13 wat MIST

Gdybyś sama trzymała się tej zasady nie byłoby żadnych spięć na forum. Ot co.

MIST
Cytat: panmork
A ja proponuję dodać do tej dwójki diego13, która bardzo "pracowicie" prowokuje/spamuje w bardzo wielu wątkach.

To co się dzieje na tym forum już dawno przekroczyło granicę przyzwoitości.

oczekuje od ciebie ofizjalnych przeprosin w przeciwnym wypadku zostaniesz podrapany i pogryziony
Cytat: diego13
Cytat: panmork
A ja proponuję dodać do tej dwójki diego13, która bardzo "pracowicie" prowokuje/spamuje w bardzo wielu wątkach.

To co się dzieje na tym forum już dawno przekroczyło granicę przyzwoitości.

nie widzisz ze to moj post
zaloz drugi w ktorym mozesz napisac diego 13 wat

odpuszcze ci na razie ale jak tylko bede troche czasu miala to bede ci dalej uszu nacierac
Cytat: white-apple
Cytat: diego13
nie widzisz ze to moj post
zaloz drugi w ktorym mozesz napisac diego 13 wat MIST

Gdybyś sama trzymała się tej zasady nie byłoby żadnych spięć na forum. Ot co.

MistyMoher rafft es nicht ... aber vielleicht stößt die Dativstraßenbahn ja was an :-)

Eine Unterschrift, bitte!
edytowany przez mamapia: 14 sty 2011
Hey, Mäuse! Wie geht es denn so? Hier werden auch Ip´s blockiert. Supersache! Gruß aus der Gruft!
Cytat: anabolika
Hey, Mäuse! Wie geht es denn so? Hier werden auch Ip´s blockiert. Supersache! Gruß aus der Gruft!

... ein Adminsport :-)
Gruß zurück!
Was heisst hier "zurück"? Forumgeist von bongo-bongo stirbt nie. Gruß aus der Gruft! Hu-huuuu!
Und ich vermisse hammel-a. Was ist mit ihm passiert? Hier verschwinden Einträge und forum_spamanin macht sich wieder breit, wie ich sehe? Und was ist mit pokrzywa5555. Ist sie schon bei den Blueman´s? Sachen gibt es, die gibt es nicht, he?
@lebiedz: hat's wieder den Falschen erwischt? Misty MIST!
Nein. Noch nicht!
Cytat: white-apple
@lebiedz: hat's wieder den Falschen erwischt? Misty MIST!
Wieso den falschen? Der Grund ist prinzipell klar. Ich zitiere (zittere?):
Użytkownik zablokowany. Przyczyna: chamstwo na forum.
Cytat: zochama
Wieso den falschen?

Weil es den "Mist" (AKA diego13), der für stinkende Atmosphäre im Forum sorgt, endlich mal treffen sollte. Ebendeswegen.
edytowany przez white-apple: 14 sty 2011
Isch glaub, unser siersciuch ist auch he! Irgendwie ist es hier zu ruhig. Und wenn das Schofsäggl wirklich die IP blockiert hat, dann schäumt sie aber granatenäßig über. Mir Blubbern! Mal sehen, was der Tag noch mit sich bringt. Lobe den Tag am morgen nicht und sierciucha solange es noch lebt.
btw. aber komisch ist es schon, dass der Luk nur auf die Pokemons hört...
od Admina: za chamskie i prostackie wpisy hammel został zablokowany, przez pewien czas forum nie było zbytnio monitorowane stąd też te wpisy były widoczne ale teraz to się zmieniło
No nareszcie! Ja bym jego IP obserwował bo już raz został zablokowany, to założył sobie nowe konto i historia się powtórzyła. Ten osobnik klnie i wyzywa też po niemiecku.
edytowany przez Akon1: 14 sty 2011
@Lukar: a co z prostactwem Diego i jej "Mist" pod każdym postem? Jak robisz porządek to konkretnie.
Cytat: white-apple
@Lukar: a co z prostactwem Diego i jej "Mist" pod każdym postem? Jak robisz porządek to konkretnie.

jest pod obserwacją, przejrzę jeszcze wpisy użytkowników w ostatnich tygodniach
Lukar sprawdz wpisy white-apple np. w tym poście z godziny 21:21: https://niemiecki.ang.pl/forum/do-autora-strony-uwagi-propozycje/205130/page/3
edytowany przez Akon1: 14 sty 2011
Cytat: Akon1
Lukar sprawdz wpisy white-apple np. w tym poście z godziny 21:21: https://niemiecki.ang.pl/forum/do-autora-strony-uwagi-propozycje/205130/page/3

Akon, nie wcinaj się jak sam wczoraj radziłeś. Zastanów się na spokojnie ile razy normalne słowo do niej nie dotarło. Nie tylko w tym jednym poście.
Cytat: Lukar
od Admina: za chamskie i prostackie wpisy hammel został zablokowany, przez pewien czas forum nie było zbytnio monitorowane stąd też te wpisy były widoczne ale teraz to się zmieniło
Obserwuję to forum od kilku tygodni i jestem zadziwiony, jakie tu neo-postkomunistyczne zwyczaje panują. Zaczęło się dzisiaj od wpisu Admina. Tu muszę zająć stanowisko w tym temacie, nawet, gdyby mnie zbanowano. Ja nie muszę być na tym forum!
Lukar, nędzny adminie!
Prowadzisz polsko-niemieckie (i odwrotnie) forum.
Blokujesz i karzesz ludzi, którzy coś potrafią w obu językach. Dajesz się przy tym kierować przez takich półgłówków, jak akon, pokrzywa i inne psychole, które tutaj tylko po to przychodzą aby puścić śmierdzącego bąka! I TY-ADMIN ich słuchasz! Nie wtyd ci?

Uważam, że hammel wczoraj działał w obronie własnej, aby przeciwstawić się chamstwu i prostactwu innych użytkowników na TWOIM forum. Mam ich wyliczyć? Było ich kilkoro.
Za działanie na dobro twego forum został hammel zbanowany. Tak, jak i bongo-bongo oraz papa_spamanin.
Poczytaj, co te psychiczne gnojki wypisywały. Koncertowy przykład: romek555. Poczytaj jego wpisy, jeśli jesteś w stanie w ogóle skoncentrować myśli!
Każdy 15-letni gnojek wywala tutaj swoją żółć, a ty banujesz ludzi, którzy są po prostu dobrzy.
Zezwalasz na reklamy jakichś idiotycznych spółek językowych i pielęgnujesz chamskie i prostackie zachowanie młodzieży.
Coś tutaj nie pasuje u ciebie!

Ile razy proponowano ci abyś zrobił kogoś Modziem? Najlepiej diego13, bo ona jest kopnięta ekstremistka. Nie zna się ani na polskim ani na niemieckim języku. To byłby dobry Moderator dla ciebie. Drugim takim mógłby być Akon1, bo on tylko pierdzi! Nikomu jeszcze w niczym nie pomógł, tylko podjudza i pieprzy bez sensu. Bo niewyżyty.
Ale tobie, jako Adminowi, to wcale nie przeszkadza. Ciekawe!

Przemyś twoje postępowanie i puknij się wreszcie w ten Adminowy łeb! Monitorowanie? Co to jest monitorowanie? Przecież ty nie masz pojęcia o tym. Tak, jak i o innych rzeczach nie.
Teraz mnie możesz zablokować, bo nie znosisz prawdy. A ta prawda nie jest przyjemna dla ciebie, koniu!
Buziaczki! I zrób Diego13 Moderatorem. Masz wtedy spokój na forum. Stary komunisto!
Wywalaj najlepszych i zostaw tylko tych twoich ulubionych psycholi z pryszczami na twarzy!
kapujesz?
i to jest właśnie przykład zakładania nowych nicków. zochama, lebiedz to te same typki, operujące tym samym językiem.
zochama - to Ty hammel czy tylko jakiś klakier, który się dziś zarejestrował?

to czy ktoś umie niemiecki czy nie nie ma znaczenia jeśli jest zwykłym chamem i wyzywa innych użytkowników, sprawdzam wpisy jak tylko mam na to czas (w ostatnim okresie) i dziwnym trafem pierwsze miejsce w wyzwiskach i chamskiej złośliwości miał zawsze hammel (wcześniej bongo)

jeśli komuś nie odpowiadają wpisy jest funkcja raportowania, można też bezpośrednio do mnie napisać a nie "zwalczać" chamstwo jeszcze większym chamstwem - nie tędy droga
jak skorzystać z funkcji raportowania?
Proponuję zbaniować dożywotnio: romek45
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 68
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa