Lukar jak chcesz zachowac forum to zblokuj hammel i white-apple

Temat przeniesiony do archwium.
61-68 z 68
| następna
Forum wariatow!
Cytat: Japanese
Forum wariatow!

japa zabraniam ci sie tak wyrazac dziekuje
Cytat: zochama
Lukar! Nagle po roku pokazujesz, którędy droga? Oko za oko i ząb za ząb.
Wielokrotnie raportowaliśmy u ciebie wszyscy. A ty co?
Kiedy zareagowałeś?
Wywalasz nagle jakieś przypadkowe posty - nikomu o tym nic nie mówiąc i tyle.
Drogę teraz nagle pokazujesz?
My chcemy mieć także spokój na forum i wczoraj daliśmy koncert, aby niektórych polskich chamów lekko "opieprzyć", aby dali wreszcie spokój.
Co tymczasem robisz ty?
Słuchasz jakichś przygłupich Akonów i jeszcze przyznajesz im rację!
Lukar, ta TWOJA droga jest nie tędy! Absolutnie nie! Lukar, ty masz złych doradców!
Przemyśl to sobie! Nakłaniam ciebie!
Mnie możesz zbanować. Mi to dynda!
PROPOZYCJA:
Założę się o pół litra ruskiego spirytusu (96,2 Wolty = ok 13,00 Euro), że jeśli:
- Tamod, mamapia, white-apple (hammel jest już wypierniczony, a mnie jest wszystko jedno)
się przez tydzień nie zameldują na twoim raportowanym forum, to
TWOJE FORUM ZDECHNIE! I zostanie opanowane przez takich przygłupów, jak Akon1, pokrzywa, romek i inne zdechlaki lingwistczne.
Podejmujesz zakład?


o włąśnie się dowiedziałam że jestem przygłupem i pyskuję...ciekawe, ciekawe.... chyba oprócz znajomości niemieckiego, to za mądry nie jesteś, co...????dac sobie wejść ma głowe nie pozwalam...
on i z niemieckiego nie jest za madry a tobie sie dostalo tak przy okazji nie przejmuj sie
Cytat: Akon1
@white-apple, bredzisz! sama sobie porównaj ilość moich wpisów do wpisów bongo, forumgeist, hammel i teraz zochama. Zobacz ile miejsca zajmują jego nic niewnoszące pseudo-wpisy.

i niewinnemu tez sie dostalo bo kto jak kto ale Akon1 podsumowywal zawwsze trafnie zreszta ta pare posiadajaca szeroki zasob przeklenstw
Oj Diego, naprawdę nie czaisz, że jak ktoś się wpycha między wódkę a zakąskę to w końcu oberwie?
Szeroki zasób przekleństw? Możliwe, nie jestem ograniczona do "verpissT dich" jak ty.
do czego to doszło, ze to bluzgi określają intelekt człowieka. Patrzę, ze niektorzy nie mogą sie pogodzić z poraszką, nie będę pokazywał palcem kto ale nie ma litości dla zakompleksionych prostaków, próbujących się wyzymać (często na dzieciach)!
Cytat: Akon1
do czego to doszło, ze to bluzgi określają intelekt człowieka. Patrzę, ze niektorzy nie mogą sie pogodzić z poraszką, nie będę pokazywał palcem kto ale nie ma litości dla zakompleksionych prostaków, próbujących się wyzymać (często na dzieciach)!

pokaz pokaz palcem kto sie wzdyma na tych dzieciach
Temat przeniesiony do archwium.
61-68 z 68
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa