SMS do Niemiec

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 79
no czesc ? ta strona to www.west.de wyslesz tam na wszystkie sieci NIEMIECKIE TYLKO TAK SOBIE DZIALA PIERWSZY SMS IDZIE SZYBKO NASTEPNE KIEPSKO
no czesc ? ta strona to www.west.de wyslesz tam na wszystkie sieci NIEMIECKIE TYLKO TAK SOBIE DZIALA PIERWSZY SMS IDZIE SZYBKO NASTEPNE KIEPSKO
www.5vor12.de/smsd/
Leider ist Dein Guthaben aufgebraucht. Im Bereich "Kontoverwaltung" kannst Du neues Guthaben aufladen.
Ludzie błagam co to znaczy?? Zalogowałam się na tym free-sms i za każdym razem gdy chcę wyłać sms-ka, to wyskakuje mi to!! Co mam zrobić??
mój e-mail to [email] sorry zapomniałam
[email]
poszukuje możliwości wysyłania darmowych sms do niemiec
pomusz sie zalogować na tej niemieckiej stronie muj e-mail [email]
Nie masz juz kasy na koncie i mozesz tam sobie doladowac...
www.west.de pozdrawiam wszystkich!Nawet nie wiedziale ze istniej takie forum :-)Moze znajde kogos tu z okoliz augsburga?
jak mozna wyslac smsm do niemickich sieci ? jak rozpoznac z jakiej sieci nr
michanto"o2.pl
mam pytanko. jak i kiedy najtaniej dzwonic z Niemiec do Polski. mam karte komorkowa O2 czy to sie oplaca i jakie sa tam oplaty bo nigdzie nie moga znalezc. jezeli ktos by cos podpowiedzial bylabym wdzieczna. moj mail: [email] gg:2[tel]Wesołych Świąt:)
0,25 cent / m

http://www.o2online.de/o2/interessenten/tarife/postpaid/ausland/insausland/index.html
Nie opowiadaj głupot nie można wysyłać sms wszędzie skrzynka będzie prubowała wysłać ale i tak nic z tego...
otrzymalem komunikat ze nie mozna wyslac smsa poza siec idea
Tak, rada bardzo pożyteczna! Tylko na jaką stronę wejść, żeby założyć niemieckiego maila??? A co za tym idzie później na jakiej stronie niemieckiej się zarejestrować??? Proszę o pomoc, jestem kompletnie zielona!!! Z góry dziękuję za pomoc i POZDRAWIAM!!! Mój E-mail : [email]
siema szefie co tam slychac cos dawno sie odzywales.
znam wiele stronek z ktorych mozna wysylac darmowe mesy !!!ale prawie kazda z nich jest do d...!!przetestowalem sam i teraz moge polecic z pewnoscia dwie!!
1- idea.pl
2-sms.ac
z tych dwoch strone mozna wysylac mesy na caly swiat!!
pozdro
pomózcie mi z tymi smsami do niemiec za darmo !! mój email [email] albo [gg] !! z góry dzieki !!bardzo prosze !!
to nie działa...próbowałam i nie da się(tylko do idei..) I nie mogę wysyłać do mojego chłopaka z Niemiec sms-ów z neta....:(
wiesz ja tez prooobowalem kochana kornelio zrobic tak jak mowilas i to nie dziala tylko na idee da sie wysylac nigdzie indziej moze napiszesz mi maila i dokladnie opiszesz wszystko krok po kroku ciom bo moze jestem idiota albo ty wprowadzasz ludzi w blad juz sam nie wiem
Zalogowalam sie na idei i nie wiem jak mam teraz wyslac smsa do Niemiec?? prosze niech mi ktoś podpowie co mam zrobic zeby wyslac tego smssa?
Bierzesz komórkę, piszesz tego sms-a, wpisujesz niemiecki numer, wciskasz "wyślij"...
Ze strony się nie da.
Pap.
Droga kornelio:)
Hmm zarejestrowałam się jak radziłaś lecz niestey niue moge wysyłaś smsów do niemiec nie wiem dlaczego w sumie działa ale tylko na idee do niemiec niec a ja naprawde tego potrzebuje. Prosze pomóż bo chyba pogryze ten komputer;) podaje mój email [email]
mozesz wysylac ze strony www.5vo12.de ale e zawsze wychodzi, przy odrobinie szczescia moze Ci sie uda

Grüße
Alex
może ty już wiesz jak założyć tego maila??? proszę o pomoc
prosze odezwij sie nie umie wysylac tych eskow do niemiec... moj nr [gg] z gory wielkie dzieki...
lisa ty szwabie pisz po polsku bo ci nie moge odp
na jaki adres trzeba wejsc aby wysłać sms do niemiec.pilnie potrzebuję
Jak mozesz to zadzwon na ten numer 514949719 ale teraz.Ja nie mam skad zadzwonic.Bernadetta
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 79

« 

Zertifikat Deutsch