wyjazd au pair niemcy

Temat przeniesiony do archwium.
witam serdecznie
jestem au pair od ponad roku u rodziny niemieckiej w okolicaach kassel. W czerwcu wyjezdzam jako au pair do Holandii, dlatego szukam dziewczyny w wieku 18-24 lata, przynajmniej z podstawowa znajomoscia niemeickiego lub bardzo dobra znajomosci angielskiego, ktora chialaby przyjechac na moje miejsce od 1 czerwca 2005. Kandydatka bedzie sie opiekowala 13-latka. Dziewczyna potrzebuje au pair poniewaz jej mama bardzo duzo pracuje. Oferujemy 205 euro kieszonkowego miesiecznie, ubezpieczenie, roczyne zezwolenie na prace jako au pair,wyzywienie i pokoj, kurs jezyka niemieckiego. Jesli jestes zainteresowana to napisz do mnie maila a my skontaktujemy sie z toba. moj numer [gg]
a na ile by ten ktos mial pojechac..ja jestem zainteresowana nawet bardzo, ale nie wiem czy licza sie tez 3 miesiace...najlepiej prosze o maila
mogłabym podjąć taką pracę ale tylko do połowy września. [email] gadu: 1613227
moje drogie panie ja szukam au pair co najmniej na rok a moze nawet i na 2 lata
a chłopców nie potrzebujecie. Ich kann gut Deutsch. Mag Kinder und kann auch viele andere Sachen;-)
boj sie Boga ta dziewczynka jest tylko 2 lata mlodsza od Ciebie , es ware peinlich ;) was zahlst du denn ?;)
no niestety chlopcow to my nie chcemy:) vanessa ma lat 14 i raczej facet jako au pair nie wchodzi w rachube ale sprobuj, bo sa rodziny ktore szukaja chlopcow:)pozdro
a czy może być od 20 czerwca? jeśli tak to chętnie wyjadę. prosze o odpis
jestem 22 letnią studentką. i jeśli moglabym wyjechać od 20 czerwca to chętnie wyjade. proszę o odpis na maila.
hej rolbet,jesli chcesz wyjechac jako Au-pair,zgłos sie do mnie.ja mam koleżankę w niemieckiej agencji Au-pair i pomoge Ci we wszystkim.
[email] lub [gg]
Hej!czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne?chętnie bym skorzystała..
witam ponownie, wyjazd nadal aktualny wiec jesli sa zainteresowani to prosze o kontakt przypomninam mail goya824o2.pl lub [gg] , bo zagladam tu jak mi sie przypomni dlatego prosze o kontakt mailowy lub gg
[email]
jestem zainteresowana tym wyjazdem od kiedy? prosze o więcej
UWAGA, UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZUKAMY AU PAIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TZN RODZINKA U KTOREJ PRACUJE I JA, TRZEBA ZAJMOWAC SIE 3 LETNIM CHLOPCZYKIEM W PON., SR. IPT. PO POLUDNIU, WT. OD 12 DO OK. 18.
CZWARTKI I WEEKENDY SA WOLNE. DZIEWCZYNA MUSI MIEC PRAWKO, BY ODBIERAC MALEGO ZE SZKOLY (TAK, W LUKSEMBURGU DZIECI TAK WCZESNIE ZACZYNAJA EDUKACJE) I ZNAC PRZYNAJMNIEJ PODST. NIEMIECKIEGO LUB FRANCUSKIEGO.
CZEKAM NA CHETNE
MAIL. [email]
GSM: +352[tel]
dzieki
My tez szukamy au pair od pazdziernika 2005 na rok.ja wlasnie koncze te przygode i moge goräco polecic te rodzine.to opieka nad dwoma chlopcami w wieku 5 i 8 lat. ich mama pracuje 20 godzin w tygodniu, i w tym czasie potrzbuje wsparcia.dobrze byloby miec prawo jazdy, znac dosyc dobrze niemiecki (nie musi byc perfekt, przeciez chodzi tez o to, zeby sie tam uczyc). to miejscowos niedaleko Monachium.

wiecej informacji

[email]
Witam. Poszukuje pracy jako au-pair w Niemczech. Mam niestety tylko 16 lat. Moje zalety to to, żę:
-ucze się niemieckiego już 7 rok
-mam świetne podejście do dzieci
-nie rezygnuje łatwo z podjętych celów
-mogłabym na początku chociaz wyjechac by zapoznac sie z tym rodzajem pracy na miesiąc albo dwa
-sa mile widziane opieki nawet nad małymi dziecmi
-często opiekowałam sie zdiecmi(mam ich kilkoro w najblizeszej rodzinie i mam doświadczenie

Bardzo prosze o odpowiedź
mój [email]
gg-3437524
Hi how are you we are looking for a au pair to look after my little daughter she is just 3 and her mum is frence and dad is Irish we live in dublin Ireland and we need some to come very soon if you are interested please contact me by mail or PH: [tel]regards Johnny Mina and Ariane
chyba nie myslisz ze jakis pan by ja lepiej poznal :> to chamstwo ze tylko panie biora rownie dobrze i one moga zgwałcić dzieci ;)
witam

jestem licealistką, chciałabym wyjechac jako au- pair..mam niestety 17 lat, znam bardzo dobrze niemiecki, bede zdawala ZD i to w niemczech..poszukuje pracy na wakacje..mam dyplom ukonczenia kursu, doswiadczenie w opiece nad dziecmi, komunikatywnosc, potrafie udzielac pierwszej pomocy medycznej< jestem na profilu bio- chem w liceum> znam choroby, kocham niemiecki i chciałabym poznawac ich kulturę..pozatym nie pije nie pale, ucze sie bardzo dobrze.prosze o znalezienie rodziny dla mnie,,,prosze pisac na maila : [email] lub [email] na wasze oferty!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa