Wychowanie niemieckiej młodzieży

Temat przeniesiony do archwium.
61-82 z 82
| następna
brać

Ich sag's doch, die Seite muß umbenannt werden... :-)
brać studencka ;)
Damit wären wir bei der Bruderschaft, die ich mit jemandem nicht trinken möchte, zu dessen Erziehungsmethoden Prügelstrafen gehören.

Zucht und Ordnung. Welcher Geist spricht hier? Müssen wir beginnen, uns vor Polen zu fürchten?
Przepraszam co do płci i zwracam honor...szczerze to nie zwracałam zbytnio uwagi na nick i dlatego wzięłam Pana za kobiete. Jednakże i tak uważam Pana osąd za absurdalny. Niech mi Pan wierzy jestem młoda obracam się w środowisku młodzieży najróżniejszej i mogę Pana zapewnić że ,,polskie dzieci i młodzież,, są na podobnym poziomie demoralizacji jeśli mogę się tak wyrazić. Zapewne Pan nie chodzi po imprezach i nie widzi Pan pijanych w sztok 13 i 14 latek które zachowuja się o wiele wulgarniej niż taka przeciętna 18 latka. Ja w ich wieku nie myslałam nawet o baletach tylko siedziałam i się uczyłam . W tej chwili mogę podać Panu przykład koleżanek mojej siostry. Moja siostra ma 11 lat jest w 4 klasie szkoły podstawowej. Jej koleżanki nie chodzą do szkoły wagarują mają poprzekuwane pępki i języki a klną jak szewc do domu wracają póznymi wieczorami.A mają po 10 /11 lat !!!Niech mi Pan teraz powie gdzie są ich rodzice???I dlaczego na to pozwalają? Prawda jest taka że w Polsce rodzice nie mają czasu na wychowywanie dzieci bo wciąż pracują. Nie dziwne jest że dzieciaki stają się dziećmi ulicy i kosztują demoralizującego ich życia. I nie dam sobie wmówić że młodzież niemiecka jest o wiele gorsza bo zarówno w naszym społeczeństwie jak i niemiecki jak i każdym innym spotkamy się z podobnymi zachowaniami więc nie może Pan tutaj tego tak osądzać.
Danke.
Wofür?
für die sachliche und vernünftige Analyse ohne Verallgemeinerungen.
;-)
Ich hab dasselbe geschrieben und niemand hat sich bei mir bedankt. :P

Ich fühl mich unterschätzt. :P

Da haben wir die Entwicklung der Diskussion noch unterschätzt. Auch Dein Beitrag war wundervoll. Danke schön im Namen aller Deutschen :-)

Übrigens:

O tempora o mores!

Ist nicht ganz neu, aber immer noch gültig :-)
Zuerst wurde ich unterschätzt, aber nun verwöhnst Du mich. :-)
Ich mach mich aus dem Staub,
tschüss
Nicht Du, sondern der Verlauf der Diskussion wurde unterschätzt. Und übrigens:

"tylko jezyk maja trudny" - find ich nicht...
Ech...Vor Polen? aber warum? Ich bin auch "ein Teil Polens", und denke, dass man keine Angst von mir haben muss. :-) Bin ich so gefährlich? :-)
das bin ich auch. Keine Bange!
Prinzesschen tak serio bylo o tych 11-latkach?:] za moich czasow to nie do pomyslenia, takie rozwydrzenie ogolne to anstapilo gdzies tak na koneic gimnazjum i w liceum czyli jak ludzie mieli 16-17 lat, w 4 czy 5 klasie to nikt o tym nawet nie myslal.... :]
Stein vom Herzen :-)))

Wenn Du Dich registrieren läßt, kannst Du mein Profil sehen. Dort befindet sich meine E-Mailadresse.
Kannste mal sehen. Die Jugend von heute. Za naszych czasow...
Przecież to normalne, przynajmniej we Wrocku.
No może na początku mnie to ruszało, ale Mitterweile ist das mir eh egal.
Das ist nicht mein Problem, wie sich die da das Leben versauen.
Ich kenne Leute die schon in der Grundschule rauchten, die jetzt echt Probleme mit der Gesundheit haben.
Wenn du mehr von solchen ,,Kindern" sehen willst, komm auf den Bahnhof in Wroclaw.
In den Sommerferien sind das voll viele.
LG
Bież - tryb rozkazujący, Oh Mensch das ist doch klar !
oh Mensch, es ist auch klar, dass man bieRZ schreiben soll, wenn man "nimm" meint !!!!!!!!!!!!!
Może i jesteś jakiś mieszaniec bo Polak to z ciebie żaden.
Ukraińców nie obrażaj. Znam ich i to bardzo w porządku ludzie.
Trzeba jednak pojechać na Ukrainę aby się przekonać
Mokotow, zieh' Leine
Temat przeniesiony do archwium.
61-82 z 82
| następna

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka