Czy aby zdać maturę rozszerzoną z niemieckiego na bardzo wysokim poziomie będąc na niem podst wystarczy tylko wiedza z książki do

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem na podstawie i bardzo mi zależy na zdaniu na wysokim poziomie.
Jestem na rozszerzonym angielskim i wydaje mi się że nauczycielka nie daje słówek spoza książki ale dopiero jestem w 1 klasie lic więc może się to jeszcze zmienić. A matura z angielskiego i niemieckiego nie różni się chyba aż tak bardzo
Mam na myśli wiedzę z książki do rozszerzenia tj gramatyka i słownictwo
Cytat: tomek97
Jestem na podstawie i bardzo mi zależy na zdaniu na wysokim poziomie.
Jestem na rozszerzonym angielskim i wydaje mi się że nauczycielka nie daje słówek spoza książki ale dopiero jestem w 1 klasie lic więc może się to jeszcze zmienić. A matura z angielskiego i niemieckiego nie różni się chyba aż tak bardzo
nareszcie jakiś porządny debil. a już myślałem, że poniedziałek będzie bezpłodny.
Co ci się nie podoba w moim poscie?
Cytat: tomek97
Co ci się nie podoba w moim poscie?

a co niby chciałeś usłyszeć, że nie masz szans!?
rozszerzony, to trochę inna para kaloszy i wiecej niż w książce, więc musisz się 3 lata intenstywnie uczyć (pewnie sam)
też zależy co w twoim rozumieniu znaczy na bardzo wysokim poziomie, 70 %, 50%?
Cytat: tomek97
Co ci się nie podoba w moim poscie?
Akademiczność tematu.
Kazda mature mozesz zdac jak jestes troche bystry. Jednak jesli chcesz na wysokim poziomie, to powodzenia! Powinienes przysiasc do niej konretnie i uczyc sie jezyka z tej strony teoretycznej jak i praktycznej. Wiekszosc uczy sie tylko teorii, a mowienie i sluchanie jest daleko w tyle. Takze powodzenia zycze i pozdrawiam.
nudno, c´nie?
Cytat: ZdolnaSlazaczka
Kazda mature mozesz zdac jak jestes troche bystry. Jednak jesli chcesz na wysokim poziomie, to powodzenia! Powinienes przysiasc do niej konretnie i uczyc sie jezyka z tej strony teoretycznej jak i praktycznej. Wiekszosc uczy sie tylko teorii, a mowienie i sluchanie jest daleko w tyle. Takze powodzenia zycze i pozdrawiam.

zdolna obciagaczka sie tutaj dosć często udziela
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie