livemocha

Temat przeniesiony do archwium.
Jak na razie pomagam innym w nauce polskiego i sam przerabiam lekcje. Czy to wszystko co oferuje ta strona? Mogę bezpośrednio pisać z innymi użytkownikami? Jakiś czat? Jak przerabiam lekcje, to wtedy inni mnie oceniają? Kompletnie nie wiem jak to działa.
Czad, to możesz mieć tutaj. Livemocha, to taki durny program do nauki języków. Nawet wiadomości na nim nie ma, chamstwo. Jedyne, co tam jest dobre, to administracja. Jak trzeba (a trzeba często), to wychrzania bez dyskusji.
To chyba nie tej strony szukałem. Kiedyś ktoś zapodał, chyba na tym forum, link, gdzie ludzie wrzucali, np. opowiadania, listy, cokolwiek, a sprawdzali to inni użytkownicy, w zamian ja mogłem oceniać i poprawiać teksty pisane po polsku. Niuniel, na pewno coś wiesz w tym temacie tylko ściemniasz. Zapodaj coś ciekawego.
Cytat: hans_szmit
To chyba nie tej strony szukałem. Kiedyś ktoś zapodał, chyba na tym forum, link, gdzie ludzie wrzucali, np. opowiadania, listy, cokolwiek, a sprawdzali to inni użytkownicy, w zamian ja mogłem oceniać i poprawiać teksty pisane po polsku. Niuniel, na pewno coś wiesz w tym temacie tylko ściemniasz. Zapodaj coś ciekawego.
Coś ciekawego? Przecież ty dopiero szukałeś.
Poszukaj porządnie, to i "dzieńdobry" ci będą mówić!
Jedzenie zbyt dużej ilości masła pomoduje amnezję.
p.s. tutaj ludzie wszystko też wrzucają i ty w zamian możesz poprawiać. Z "ocenianiem" gorzej, bo się od razu obrażają. Zadane.pl jest dla ciebie dobre!
zadane.pl ? Jak gimbaza ma mi sprawdzać błędy to ja dziękuję. Ma mnie sprawdzać niemiec. Najlepiej taki niemiec do 5 pokolenia wstecz.
Jak nie chcesz tutaj, to jesteś bardzo cienki, ale podaj na wszelki wypadek twojego nicka z livemocha, to się tobą zajmę w wolnym czasie (a, mam go dosyć).
p.s. niemiec z 5 pokolenia nie zna najnowszej pisowni
Ale co ci da mój nick? Boję się. Mi w Language Partners wywala, że .....coming soon, nie ma tam żywej duszy. Czy muszę tu ileś czasu się uczyć i komuś pomagać to wtedy "odblokują" dostęp do innych ludzi?

Chyba moja przygoda z tą stroną szybko się zakończy.
edytowany przez hans_szmit: 14 sty 2014
Bój się. Od razu przyjedzie do ciebie NCA, czy, jak oni się tam nazywają.
Hm... nie czaisz wcale o co chodzi, mimo, że piszę po polsku i "tacheles".
Szukasz przygód, a masz tu najlepsze forum do niemieckiego. Idę na fejsbuk, to zaczatujesz się na śmierć.
Zycie to nie je bajka.
Dla potomnych: lang-8

na razie testuję, ale już mi się podobie.
Bo$He, BeZ DebILUf Nódno bY tU BYuo.
to pisz coś
edytowany przez hans_szmit: 14 sty 2014
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia