sprawdzenie tekstu o..

Temat przeniesiony do archwium.
...kosmetykach :)
Bardzo prosze o sprawdzenie błędów w moim tekście o kosmetykach. Wiem, ze moze byc ich sporo, wiec z góry przepraszam, za kłopot. Napisałam tez teskt po Polsku, zeby łatwiej było sie dymyslec o co chodzi ;)
Aha prosze jeszcze (o ile to możliwe) o nie zmienianie ilosci zdań
*firmy kosmetykow przypadkowe


PO POLSKU
Moje Kosmetyki
Jestem dziewczyną i jak każda z nich potrzebuje mnóstwa kosmetyków. Dlatego dziś chcę pokazać wam kilka moich kosmetyków. To jest mój balsam pielęngnacyjny firmy Dove. Wspaniale pachnie i dobrze nawilża skórę. To jest moje mleczko do demakijażu firmy Nivea visage Young. Mleczko zmywa świetnie makijaż. Bardzo lubię ten kosmetyk. To jest mój dezodorant (w styfcie). Uzywam go codziennie. Bardzo dobrze chroni przed potem. Dwa razy w tygodniu nakładam moją odżywkę firmy Schwarzkopf. Ma ona różowy kolor. Nadaje moim włosom piękny połysk i zapach. to jest mój perfum firmy AVON. Używam go codziennie. MA piekny zapach i opakowanie. Codziennie wcieram również krem nawilżający firmy Dove. Ma on biały kolor i jest gęsty. On doskonalne nawilża moją skórę. MAm również czarny tusz do rzęs firmy Rimmel. Stosuje go codziennnie. To są moje cienie do powiek firmy AVON. Mają one kolor różowy, brązowy i biały. Używam również pudru firmy Colortrend. Wszystkie te kosmetyki ułatwiają moje codzienne życie. cieszę się, że mogę z nich korzystać.


PO NIEMIECKU
Meinen Kosmetiker (l.mn ??)

Ich bin Mädchen und wie jeder von (nich?), ich brauche vielen Kosmetiker. Deshalb heute will ich euch paar meinien Kosmetiker zeigen. Das ist meinen Pflegenbalsam von Firma Dove. Er hat toll duft und er gut feucht meine Haut an. Das ist meine Reinigungsmilch von Firma Nivea Visage Young. Die Reinigungsmilch wendet prima makeup ab. Ich sehr mag diese Kosmetiker. Das ist meinen Deostift. Ich benutze er jeden Tag. Er schützt sehr gut vor schweiß. Zweimal in der Woche lege ich meine Haarnährstoff von firma Schwarzkopf auf. Sie hat rosa farbe. Sie poliert meine Haare und sie schützt meine Haare. Das ist mein Parfüm von Firma AVON. Ich benutze ihn täglich. Es hat schönes Duft und Packung. Jeden Tag reibe ich also die Feuchtigkeitscreme von Firma Dove ein. Er hat weiß farbe ind er ist dicht. Er perfekt feucht meine Haut an. Ich habe also schwarze Wimperntusche von Firma Rimmel. Ich benutze ihn jeden Tag. Das sind meinen Lidschatten von Firma AVON. Sie haben rosa, braun und weiß farbe. Ich wende also das Puder von Firma Colortrend an.
Diese alle Kosmetiker begünstiegen meine täglichen leben. Ich freue mich, dass ich von (nich??) benutzen kann.



DZIĘKUJE!!!! :*

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego