Opis osoby- proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Ich möchte etwas über meinen Bruder erzählen. Er heißt Paweł und hat 15 Jahre alt.
Er ist sportlich un er tragt praktisch, modisch Kleidung. Paweł ist mittelgroß abd schlank. Er ist hübsch.
Sein Gesicht ist oval. Er hat eine gerade, schmale Nase. Seine Augen sind groß and blau. Paweł hat eine kleine Ohren und eine kurze, blonde Haare.
Paweł ist fröhlich, nett und sympathisch. Er ist altruistich- er mag andere Personen helfen. (Kompletnie nie wiem, jak ułożyć to zdanie, ale chodzi o to, że lubi pomagać innym ;))
Paweł ist clever aber er ist fault. Er ist humorvoll deskalb lachen wir often wann verbringen Freizeit gemainsam. (Tu chodzi o to, że ma poczucie humoru dlatego często śmiejemy się, gdy spędzamy razem czas)
Sein Hobbys sind Geschichte und Informatik. Er verbringt seine Freizet Bucher lesen und TV fernehen.
Meiner Meinung nach Paweł ist super Bruder und freue mich weil er hat. (Cieszę się, że go mam)
brakuje: Pawel ist schwul
Faktycznie bardzo bardzo pomocna strona. Jeżeli siedzicie tu tylko po to, żeby zostawić jakiś złośliwy komentarz- gratuluję! Jednak nie ma co liczyć na ludzi, bo najwidoczniej kompleksy z życia wciąż są odreagowywane w internecie. Weźcie się za jakiś sport, hobby sobie znajdźcie- może nie będziecie musieli pokazywać jakimi to kozakami jesteście tu, w internecie i zawracać głowy ludziom, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Pozdrawiam.
Spójrz ty lepiej, co sama wypisujesz:

mittelgroß abd schlank
groß and blau
deskalb lachen wir often
ist fault

... i, tak dalej.

Potem pogadamy o psychologii.
Ich möchte über meinen Bruder zu schreiben. Er heißt Paul und ist 15 Jahre alt. Er ist sportlich, deshalb trägt er oft eine praktische, modische Kleidung.

Im Großen und Ganzen kann ich sein Aussehen so beschreiben: Er hat braune Haare, und seine Augen sind von blauer Farbe. Paweł ist mittelgroß und schlank.

Paul ist fröhlich, nett und sympathisch, deshalb hat er viele Freunde. Er ist ein guter Mensch, der sich immer bemüht, anderen zu helfen. Manchmal ist er faul, wie jeder, er hat Tage an denen er gar nicht aufstehen will. Sein Sinn für Humor ist ansteckend, so dass wir viel zusammen lachen, oft lacht er sogar über sich selbst. Er mag Geschichte und Informatik. Er liest viele Bücher und er mag fernsehen. Paul ist ein super Bruder und ich freue mich sehr dass ich ihn habe.
edytowany przez Zaubertrick: 30 sty 2016
Na A2, to jest zdecydowanie za mało

Er heißt Paweł und hat 15 Jahre alt.

W polszy jest "mieć", w niemczech jest "sein".
i, poskutkowało. gosie wystarczy zwymyślać od niewyżytych psychopatów bez hobby i wypisuje bzdety, aż brzucho trzeszczy...
a więc szukaj prędko kobiety, bo cię żadna nie zechce
To by wtedy były większe jajca, bo klemsio dostałby wścieku i poleciałby zaraz do drogiego admina z taaaaakim kablem.
Cytat: heniekh
To by wtedy były większe jajca, bo klemsio dostałby wścieku i poleciałby zaraz do drogiego admina z taaaaakim kablem.

Z klemens-em, to ja nie rozmawiam, dopóki się nie nauczy odróżniać "gefallen" od "finden" i nie zajarzy, że to ma ogromny wpływ na zmianę treści zdania.

.. to dwóch na raz szukaj.
Co mam robić z dwoimi zalatującymi rybami? Schwanzloses Gesindel!
Cytat: Zaubertrick
Z klemens-em, to ja nie rozmawiam, dopóki się nie nauczy odróżniać "gefallen" od "finden" i nie zajarzy, że to ma ogromny wpływ na zmianę treści zdania..

proszę wykorzystać czasownik finden przy tłumaczeniu wszystkich zdań tego mini-dialogu
edytowany przez klemens001: 30 sty 2016
Cytat: heniekh
Co mam robić z dwoimi zalatującymi rybami? Schwanzloses Gesindel!

trze się podmywać, to nie śmierdzi
Nie potrzebuję. Koszta wody są i tak wysokie.
Ponadto częste mycie, skraca życie.
Dziękuję uprzejmie, pojadę autobusem.
Serdecznie dziękuję za pomoc tym, którzy faktycznie chcieli pomóc. Pozdrawiam!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie