Bardzo pilne Prosze o przetlumaczenie paru zdań.

Temat przeniesiony do archwium.
Cześc wam
mam takie zadanie: Byłem świadkiem pożaru.
Musze sie wywiazac z 3 punktow
1. Kto zawiadomil straż pożarną 2. Jak dlugo gaszono pożar 3. Jakie były straty.

MUSI BYC TO W CZASIE PERFECKT. Wymysliłem cos takiego:

Dobry wieczór, byłym świadkiem tego pożaru. wychodziłem z psem na spacer gdy zauważyłem ogień u sąsiadów. Zadzwoniłem po straż pożarną. Po 15 minutach byli na miejscu. Ogień gaszono przez godzine. Straty były bardzo duze. Spalił się cały dom z samochodem.

Będe bardzo wdzieczna za przetlumaczenie. Pozdrawiam
pomoze ktos przetlumaczyc? :(
Dobry wieczór, byłym świadkiem tego pożaru. wychodziłem z psem na spacer gdy zauważyłem ogień u sąsiadów. Zadzwoniłem po straż pożarną. Po 15 minutach byli na miejscu. Ogień gaszono przez godzine. Straty były bardzo duze. Spalił się cały dom z samochodem.

Pomóżcie pliss
Moze ktos sprawdzic czy poprawnie?

Guten Abend, ich war ein Zeuge von diesem Brand. Ich habe meinen Hund ausgeführt, als ich Feuer bei den Nachbarn bemerkt habe. Ich hab bei der Feuerwehr angerufen. Nach 15 Minuten sind sie an den Ort gekommen. Das Feuer hat man eine Stunde lang gelöscht. Die Verluste waren sehr groß. Das ganze Haus und das Auto sind völlig abgebrannt. Dzieki
eh czemu nikt nie chce pomóc
Guten Abend, ich war Zeuge dieses Brandes. Ich habe meinen Hund ausgeführt, als ich das Feuer bei den Nachbarn bemerkt habe. Ich habe bei der Feuerwehr angerufen. Nach 15 Minuten ist sie an den Ort gekommen. Das Feuer hat man eine Stunde lang gelöscht. Die Verluste waren sehr groß. Das ganze Haus und das Auto sind völlig abgebrannt.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Brak wkładu własnego