pomoc;(

Temat przeniesiony do archwium.
Hej mam ogromna prosbe czy by mi ktos przetlumaczyl po niemiecku :
Z góry bylabym wdzieczna ;** bardzo mi jest to potrzebne


Moja rodzina sklada sie z 3 osob, ja mama i siostra.
od roku mieszkamy w tarnowie .
mama ma 38 lat i pracuje na rynku w "bar kebab grill" jako obsluga. siostra natomiast uczy sie w liceum plastycznym. wolnego czasu za bardzo nie posiadam poniewaz po szkole dorabiam sobie na rynku w kebabie jako kelnerka i pomoc w tygodniu i w weekendy zwierzeta domowe jakie mam to zolw, pajak, rybki i dwa koty.w przyszlosci chcialabym zostac fryzjerka i manikiurzystka poniewaz bardzo to lubie i mi sie podoba.
i to by bylo na tyle, mam nadzieje ze cie nie zanudzilam
Moja rodzina sklada sie z 3 osob, ja mama i siostra.
od roku mieszkamy w tarnowie .
-> Meine Familie besteht aus drei Personen, aus mir, meiner Mutter und meiner Schwester. Seit einem Jahr wohnen wir in Tarnow.

Mama ma 38 lat i pracuje na rynku w "bar kebab grill" jako obsluga.
-> Meine Mutter/Mutti ist 38 Jahre alt und arbeitet in einer Bar names "Kebab Grill" als Bedingung.

Siostra natomiast uczy sie w liceum plastycznym.
-> Meine Schwester dagegen lernt in einem Kunst-Lizeum. // nie wiem dokladnie jak to jest z tym liceum plasytcznym

Wolnego czasu za bardzo nie posiadam poniewaz po szkole dorabiam sobie na rynku w kebabie jako kelnerka i pomoc w tygodniu i w weekendy zwierzeta domowe
jakie mam to zolw, pajak, rybki i dwa koty.
-> Ich habe beinahe keine Freizeit, denn nach der Schule verdiene ich kleines Geld in dieser Bar als Kellnerin und als Aushilfe. Und an Wochenenden habe ich ja meinen ZOO, meine Schildkröte, meine Spinne und zwei Katzen.

W przyszlosci chcialabym zostac fryzjerka i manikiurzystka poniewaz bardzo to lubie i mi sie podoba.
-> In Zukunft möchte ich Fiseurin und Manikürin werden, weil mir diese Berufe sehr gefallen und weil ich diese sehr mag.

I to by bylo na tyle, mam nadzieje ze cie nie zanudzilam?
-> Das wäre dann alles! Ich hoffe, dass ich dich nicht gelangweilt habe?

« 

Życie, praca, nauka

 »

Nur deutsch