Mail - zapytanie do pracodawcy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam potrzebuję napisać maila do pracodawcy, a konkretnie do sekretarki z ktora juz wczesniej korespondowalem w celu umowienia spotkania o prace w niemczech. Spotkanie sie odbylo i w ciagu 2 tyg listownie miala przyjsc odpowiedz Tak albo Nie w zwiazku z praca moja i mojej dziewczyny. Chce wiec napisac do niej czy jest juz ta odpowiedz czy musze czekac dalej. Oto co mam:

Ich und Frau Anna **** hat Vorstellungsgespräch am Dienstag 22.01. Wir haben fur Ja oder Nein Antwort gewartet. In diese gespach horten wir dass antworte in nachste zwei Woche kommt. Mussen wir warten noch mehr fur antwort?
edytowany przez rico89: 12 lut 2013
Ty go wcale nie "musisz" pisać.
I, lepiej nie pisz.
Nigdzie nie napisalem ze "musze" pisac tylko ze chce :) A rady typu "lepiej nie pisz"
to chyba nie na tym forum :)
Mądralo! Idź sobie na inne forum.
To jest zwykłe "Nein".
A, twój jest po prostu nieuprzejmy.
Ale ja nie potrzebuje pomocy w decyzji czy go napisac tylko w tlumaczeniu poprostu nie zrozumiales/as tematu :) wiec bez napinki :) a odp. przyjdzie napewno o to sie nie boj, chodzi mi o to tylko kiedy bo ta wiedza jest mi bardzo potrzebna :)
Sam nie rozumiesz tematu. Zobaczysz, gdy wreszcie przyjdzie odpowiedź.
A "wiedzę" zaczynaj u nas w zakładce "Nauka".
Wlasnie dostałem odpowiedz pozytywna :) mimo mojego malo rozgarnietego maila :) takze mialas racje po odpowiedzi zrozumialem temat :) hehe szkoda komentowac poziomu Twoich wypowiedzi :)
Temat przeniesiony do archwium.