potrzebuje pomocy

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś potrafi przetłumaczyć tekst


Mój pokój jest duży,jasny i przytulny.Sciany są niebieskie. Na wprost stoi łóżko a nad nim wisi obraz.Po lewej stronie jest komoda i pufa. Obok łózka jest okno,na środku pokoju leży różowy dywan a bok niego drugi mniejszy.Na suficie wisi lampa.Uwielbiam swój pokój
A, może coś zaproponujesz sama?
Niestety nie potrafie pomóc córce bo nie znam za nic niemieckiego
Mein Zimmer ist groß, hell und einladend. Die Wände sind blau.
"córce"? Te chwyty znamy.
Marsz do naszej zakładki "Nauka"!
mówię poważnie jestem mamą i mam problem córka jest w czwartej klasie i ma narysować pokój i go opisać proszę o pomoc jako matka
Najlepiej pomożesz córce, gdy dasz jej motywację do nauki. Taka pomoc, jak ją opisujesz, to nie pomoc.
tak ale na jutro potrzebujemy to przetłumaczyć i nie umiemy obie wiec było by miło jakby nam ktoś pomógł po to chyba tu szukam pomocy jeśli nie chcesz to trudno, może znajdzie się ktoś kto nam pomoże bo ja tego nie rozumiem a ona za nic nie potrafi a szkoda dostać pałę za taki krótki opis...Lub korzysać z tłumacza który pomoże nam ale nie będzie to miało składu gramatycznego.
nie znajdzie się!
Córka rozpieszczona i leniwa, a matka do tego nie rozgarnięta. Myślisz, że twoja córka, to pierwszy człowiek na świecie, który opisuje swój pokój? Wstydu nie masz, jako matka!
raz zrobie
Cytat: Diego44
raz zrobie

?????????
Mein Zimmer ist groß, hell und gemütlich. Die Wände sind blau. In der vorderen steht hängt ein Bett über ihm ein Bild.Auf der linken Seite ist eine Kommode und mehrfach ungesättigten Fettsäuren. Neben dem Bett ist die Mitte des Raumes, die Fenster liegt und die zweite Schmalseite Teppich Rosa. An der Decke hängende Lampe. Ich liebe Ihr Zimmer


chyba jednak źle to tłumaczymy...:(
zaraz chcialem napisac
pomożesz nam bo umrę z tym niemieckim tu...
pomoge juz robie
dziękuje ślicznie
Mein Zimmer ist groß, hell und gemütlich. Die Wände sind blau. Der Tür gegenüber steht ein Bett. Über dem Bett hängt ein Bild. Eine Kommode und ein Hocker stehen auf der linken Seite des Zimmers. Neben dem Bett ist ein Fenster.
In der Mitte des Zimmers liegt ein rosa Teppich und neben ihm liegt ein kleinerer Teppichläufer. An der Decke hängt eine Lampe. Ich mag sehr mein Zimmer.
ogromnie dziękuje za dobre serce :) widać jednak że jestem straszna noga chyba zacznę uczyć się z córką raz jeszcze dziękujemy :)))))
nie ma za co polecam sie na przyszlosc
dziękuje
Cytat: Diego44
nie ma za co polecam sie na przyszlosc
...taka będzie przyszłość, jak i to tłumaczenie...
Z pW:

gigell dzisiaj, 11:33
.....
zostaw opinie dla siebie na mój temat dobrze pokazujesz klasę poniżej zera. Ja walczę by pomóc córce w czymś czego obie nie umiemy a ty uważasz się o niebo lepszy sam nie umiesz pewnie a udzielasz się jako pępek świata.....żal
Walcząca matka...
edytowany przez irkamozna: 28 kwi 2013
Cytat: irkamozna
zostaw opinie dla siebie na mój temat dobrze pokazujesz klasę poniżej zera. Ja walczę by pomóc córce w czymś czego obie nie umiemy a ty uważasz się o niebo lepszy sam nie umiesz pewnie a udzielasz się jako pępek świata.....żal
Walcząca matka...

mało że toto niewychowane, to jeszcze krzywdzi dziecko.
Widać, że żadna nie ma potencjału, to po co się i innych oszukiwać?!
Temat przeniesiony do archwium.